Kredi Kartı Rehber Yazıları

Son Yazılar

Kredi Kartı ile Döviz Üzerinden Alışveriş Güncelleme: 26.12.2017

Kredi kartı döviz ile alışveriş, hesap özetinin TL veya döviz cinsine çevrilmesi, yurt dışı internet siteleri alışveriş, yurt dışı kart kullanımı.

Kredi Kartı Asgari Ödeme Tutarı Ödendiğinde Faiz İşlemesi Güncelleme: 19.12.2017

Kredi kartı asgari ödeme tutarı ödendiğinde ne kadar faiz uygulanır, kredi kartı akdi ve gecikme faizi nedir, nasıl hesaplanır?

Kredi Kartı Alma Şartları Güncelleme: 06.12.2017

Kredi kartı almak için gerekli şartlar ve belgeler, kredi kartı limiti belirlenmesi, yaş sınırı, kredi notu değerlendirmesi, ilk kez kart almak.

Kredi Kartı Üzerindeki Numaralar Güncelleme: 05.12.2017

Kredi kartı üzerindeki numaralar, ön ve arka yüzündeki numaraların anlamları, kart kartı numaraların önemi, son kullanma tarihi ve değiştirilmesi.

Sanal Kredi Kartı Güncelleme: 05.12.2017

Sanal kredi kartı, sanal kredi kartı nedir, sanal kredi kartı nasıl alınır, kullanmak güvenli mi, sanal kart numaraları ve limit belirlenmesi.

Kredi Kartı Kullanmak İçin Yaş Sınırı Güncelleme: 05.12.2017

Kredi kartı kullanmak için yaş sınırı, kredi kartı üst yaş sınırı, ek kart yaş sınırı, öğrenci kredi kartı yaş sınırı, 18 yaş altı kredi kartı.

Kredi Kartı ile Vergi Ödeme Güncelleme: 04.12.2017

Kredi kartı ile vergi ödeme, vergi ödeme taksit sayısı, kredi kartı ile ödenebilecek vergiler, Gelir İdaresi ile anlaşmalı kredi kartı bankaları.

Kredi Kartı Borcu Erteleme Güncelleme: 01.12.2017

Kredi kartı borcu erteleme, kart borcu erteleme süresi, kredi kartı borcu erteleme faizleri, ertelemenin nasıl yapılacağı ve kredi notu önemi.

Kredi Kartı Aidatı Güncelleme: 27.11.2017

Kredi kartı aidatı, aidat/yıllık ücret yasal mı, aidatsız kredi kartları, kredi kartı iptal şartları, aidat alınamayacak kredi kartları.

Taraftar Kredi Kartı Güncelleme: 21.11.2017

Taraftar kredi kartı, hangi bankaların taraftar kredi kartı var, taraftar kartın aidatı, taraftar kartın takıma katkısı ve avantajları.

Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Güncelleme: 21.11.2017

Kredi kartı nakit avansına kaç taksit yapılabileceğini öğren, dosya masrafı, sigorta işlemleri ve faiz oranları hakkında bilgi sahibi ol.

Kredi Kartı Artı Taksit Güncelleme: 21.11.2017

Kredi kartı artı taksit, kredi kartı ek taksit şartları, cep telefonu artı taksit, ek taksit faiz oranları ve yapılabilecek ürünler.

İlk Defa Kredi Kartı Alacaklar İçin 8 Temel Bilgi Güncelleme: 21.11.2017

İlk defa kredi kartı başvurusu yapacaklar nelere dikkat etmeli, kredi kartı limiti, nakit avans, kredi kartına taksit ve kredi kartı gecikmesi, hesap kesim tarihi.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Güncelleme: 21.11.2017

Bloke teminatlı kredi kartı, teminatlı kredi kartı veren bankalar, kredi notu düşük olanlara kredi kartı, kredi notu yükseltmenin yolu.

Kredi Kartı Yurt Dışı Kullanım Güncelleme: 01.11.2017

Kredi kartı yurt dışı kullanımı, kredi kartını yurt dışında kullanmak için açtırmak, yurt dışında kredi kartı ödeme, yurt dışı kullanımı faiz.

Müze Kredi Kartı Özellikleri Güncelleme: 01.11.2017

Müze kredi kartı, müze kart özelliği olan kredi kartları, müze kredi kartı aidatı, müze kart fiyatı, müze kredi kartı nerede geçerli.

Passolig Kredi Kartı Güncelleme: 01.11.2017

Passolig kredi kartı nedir, passolig kredi kartı nereden alınır, passolig kart olmadan stadyum girişi, passolig cüzdan ve passolig banka kartı.

Taksitleri Devam Eden Kredi Kartı İptal Edilebilir mi? Güncelleme: 31.10.2017

Taksitleri devam eden kartınızı iptal etme, iptal edilen kredi kartı borcu ödeme, kredi kartı iptal dilekçesi ile ilgili bilgi alın.

Otomatik Ödeme Talimatı Güncelleme: 31.10.2017

Otomatik ödeme talimatı, otomatik ödeme kampanyaları ve iptali, hangi ürünlere talimat verilebilir, kredi kartı veya banka hesabından talimat.

Ek Kart Nedir? Güncelleme: 31.10.2017

Ek kart nedir, ek kart başvurusu ve başvuru süreci, ek kart aidatları, ek kart avantajları, puan ve mil kazanımı ile ek kart ödemeleri

En uygun kredi kartı araştırma, karşılaştırma ve başvuru »

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

En çok harcama yaptığınız kategoriyi seçin


Tüm Kartları Listele