Suzuki Kasko Sigortası

*Tüm taşıtların kasko değer listesine ulaşın.

kasko teklifleri

En Uygun Suzuki Kredi Faiz Oranları

Suzuki ve diğer araç markaları için taşıt kredisi hesaplayın, anında başvuru yapın.

Suzuki Hakkında

1909 yılında dokuma tezgâhı üreticisi olarak Hamamatsu şehrinde kurulan Suzuki, 1937 yılında ilk otomobil prototipini üretmiştir. Dört silindirli alüminyum bloğa sahip olan ilk prototip, 13 HP güç üreten 899 cc’lik motora sahiptir. 1951 yılında motorlu bisiklet üretimi ile ilk motorlu taşıt üretimine başlayan Suzuki, 1955 yılında Suzuki Suzulight ismindeki ilk otomobilinin seri üretimine başlamıştır. 2009 yılına kadar tek başına üretim yapan marka, 2009 yılında Volkswagen’in %19.9’luk hissesini alması ile hızla yükselişe geçmiştir. 

Suzuki Modelleri

Suzuki Swift

Suzuki’nin 1983 yılından bu yana üretimine devam ettiği modeli Swift, ilk neslinden bu yana birçok farklı karoser seçeneği ile sunulmaktadır. Farklı marka tarafından da üretilen bu model,  Dünya’da çok fazla satış rakamlarına ulaşmıştır. Günümüzde 3. Nesli ile satışta olan Swift, ülkemizde sadece HB karoser seçeneği ile satılmaktadır. Ülkemizde 1,2 litre 94 HP benzinli motor seçeneği ile satılan Swift’te otomatik vites opsiyonu da bulunmaktadır. 

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et