Nissan Kasko Sigortası

*Tüm araçların kasko değer listesine ulaşın

kasko teklifleri

En Uygun Nissan Kredi Faiz Oranları

Nissan ve diğer araç markaları için taşıt kredisi hesaplayın, anında başvuru yapın.

Nissan Hakkında

1910 yılında 3 ortak tarafından kurulan DAT Manufacturing şirketinin 1930 yılında İngiliz Austin şirketi ile iş birliği içine girmesi adını Jidosha-Seizo co olarak değiştiren şirket, 1934 yılında Nihon Sangyo Co.litred şirketi ile birleşmiştir. Bu birleşme sonrası Nissan ismini alan şirket, 1966 yılında Prince Motor Company adlı şirketle bir birleşme daha yaşamıştır. Bu şirketin ismi marka içinde kullanılmazken, markanın Skyline ve Gloria adındaki modelleri Nissan markasında kullanılmaya başlamıştır. 

Nissan Modelleri

Nissan Pulsar

Nissan'ın C segmentindeki temsilcisi olan Pulsar, ilk olarak 1978 yılında üretilmiştir. Datsun adı alitreında üretilen bu model, 1982 yılında Nissan ismine kavuştu. O güne kadar Japonya hariç hiç bir ülkede Pulsar adıyla satılmayan bu araç, sedan karoser seçeneğine de sahipti. 3. neslinde Nissan Sunny olarak isim değiştiren otomobil, 3 kapılı, 5 kapılı HB ve sedan seçenekleri ile satışa sunulmuştur. 1995-2000 yılları arasında Nissan Almera olarak satılan araç, 2015 yılına kadar üretilmemiştir. 2015 yılında tekrardan piyasaya giriş yapan Pulsar, Nissan'ın CMF platformu üzerinde şekillenmiştir. Rusya ve İspanya'da üretilen bu araç, güncel Nissan modelleri ile benzer bir görüntüye sahiptir. Ülkemizde 2 farklı motor seçeneği ile satılmaktadır. 1,2 litre 115 HP benzinli seçeneğinde X-Tronic otomatik şanzımanı da sunan Pulsar, 1,5 dCi 110 HP motoruyla ekonomik olmayı başarıyor. 

Nissan Quashqai

Nissan'ın 2006 yılında tanıttığı ve satışa sunduğu Nissan Qashqai, C Crossover segmentinin yaratıcısı olarak tanıtılmıştır. Sınıfının en çok satılan ve en çok donanım sunan otomobili olarak tanıtılan Qashqai, 2010 yılında makyaj operasyonu geçirmiştir. LED gündüz farlarına, yeni mulitreimedya sistemine kavuşan Qashqai, ESP'yi standart olarak sunmuştur. 2013 yılında tamamen yenilenilen Qashqai, Renaulitre ile ortaklığın eseri olan dCi motorlar ile sunulmaktadır. Ülkemizde 1,2 litre 115 HP benzinli seçeneği olan araçta, otomatik şanzıman opsiyonel olarak sunulmaktadır. 1.5 dCi 110 HP dizel motoru ile ekonomik olmayı başaran otomobil, 1,6 dCi 130 HP motorunda 4x4 sistemi ve X-Tronic otomatik şanzımanı opsiyonel olarak sunmaktadır. 

Nissan X-Trail

Nissan'ın 2000 yılında üretmeye başladığı SUV'u X-Trail, sınıfındaki birçok otomobilden sonra satışa sunulmuş olsa da onların yakaladığı başarıyı yakalamayı başarmıştır. İlk sunulduğu yıllarda ülkemize sadece 4x4 seçeneği ile gelen X-Trail, 2007 yılında dış tasarımında büyük bir değişiklik olmadan alitre yapısındaki değişiklikler ile ikinci nesline kavuşmuştur. Nissan C platformunda yükselen araç, 2013 yılında Qashqai ile gelen başarı sonucunda yenilenmiştir. Renaulitre-Nissan ortaklığının ürünü olan CMF platformunda yükselen X-Trail, ülkemizde sadece 1,6 dCi 130 HP seçeneği sunuluyor. Bu motorda 4x4 sistemi ve otomatik vites seçeneği sunuluyor. 

Nissan Micra

Nissan'ın süpermini modeli olan Micra, 1982 yılında Japon pazarında satışa sunulmuştur. 1992 yılında ikinci nesli ile bütün Avrupa'da aynı isimle satışa sunulan Micra, 2003 yılına kadar ufak değişiklikler ile üretilmiştir. Üçüncü neslinde büyük değişikliklere giden Micra, daha şişkin çamurlukları, büyüyen ve kaput üstüne taşan farları ile oldukça farklı bir görüntüye sahipti. Renaulitre ile birlikte geliştirilen ilk Micra olan 3. nesil Micra, 2005 yılında ilginç bir karar ile Cabrio olarak da üretilmeye başladı. 2010 yılında yollara çıkan 4. nesli ile halen üretimde olan Micra, Hindistan'da Renaulitre markası alitreında satılmaya başlamıştır. Ülkemizde 2 farklı motorla satışta olan Micra, 1,2 litre 80 HP ve 1,2 litre 98 HP olarak iki farklı benzinli motora sahiptir. Her iki motorda da otomatik şanzıman opsiyonu sunulmaktadır. 

Nissan Juke

B Segmenti Crossover sınıfının en dikkat çeken modellerinden biri olarak 2010 yılında satışa sunulan Nissan Juke, Çin pazarında Nissan ESQ adında satılmaktadır. 3 parçadan oluşan farları ile tüm modellerden farklı tasarımı ile dikkat çeken Juke, 2014 yılında makyajlanan Juke, LED gündüz farlarına sahip oldu. İç mekânında büyük bir değişiklik içermeyen Juke, anahtarsız giriş ve çalıştırma, yeni renkli dikiz aynası ve yeni mulitreimedya sistemine kavuşmuştur. Ülkemizde 1,2 litre 115 HP benzinli, 1.6 litre 117 HP benzinli otomatik ve 1.5 litre 110 HP dizel olarak 3 farklı motor seçeneği ile satın alınmaktadır. 

Nissan Navara

Nissan'ın 1997 yılında Amerika'da satılmak üzere Nissan Frontier, Avrupa'da Nissan NP300 olarak satışa sunulmuştur. 2004 yılında ikinci jenerasyonu ile karşımıza çıkan Nissan Navara, ilk üretildiği modeli ile çarpışma testlerinden geçememiştir. Bu sonuç sonunda aracın üretimini durduran Nissan, araç üzerinde bir takım değişiklikler yapmıştır ve tekrar çarpışma testlerine girmiştir. Bu testten geçer not olan Navara, ülkemizde sadece 2,5 dizel motor seçeneği ile satılmıştır. 2014 yılında makyajlı versiyonu tanıtılan Nissan Navara, günümüz teknolojilerine ulaşmıştır. Dünya'da ilk defa bağımsız süspansiyon sunan Pick-Up olan Navara, ülkemizde iki farklı motor seçeneği ile satın alınabilmektedir. 2.3 litre 160 HP gücündeki motor, 4x4 ve 4x2 çekiş sistemi ile tercih edilebiliyor. 2,3 litre 190 HP gücündeki motor ise 4x4 ve otomatik vites seçeneği sunuyor. 

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et