Ssangyong Kasko Sigortası

Tüm taşıtların kasko değer listesine ulaşın»

kasko teklifleri

En Uygun Ssangyong Kredi Faiz Oranları

Ssangyong ve diğer araç markaları için taşıt kredisi hesaplayın, anında başvuru yapın.

Ssangyong Hakkında

1954 yılında Ha Dong-hwan Motor Atölyesi ve Dongbang Motor Co. olarak iki ayrı şirket olarak kurulan Ssangyong, 1963 yılında birleşerek, Amerikan ordusu için kamyon ve otobüs imalatına başlamışlardır. 1986 yılına kadar bu üretime devam eden şirket, adını Ssangyong Business Group olarak değiştirmiştir. Daimler ile yaptığı ortaklık sonucunda Mercedes-Benz'in SUV'larını üretmeye başlayan Ssangyong, aynı teknolojiyi Mercedes'in izni ile kullanarak ilk SUV'u olan Musso'yu üretmiştir. Bir süre sonra satışı durdurulan Musso yerine, Ssangyong Mercedes ML serisinin alt yapısını, motorunu ve şanzımanını kullanarak, Rextron, Chairman ve Kyron modellerini üretmeye başlamıştır.

Ssangyong Modelleri

Ssangyong Tivoli

İsmini küçük bir İtalyan kasabasından alan Tivoli, Mahindra & Mahindra şirketinin sahipliğinde geliştirilen ve üretilen ilk modeldir. Crossover segmentine rakip olarak üretilen Tivoli, ülkemizde 1,6 litre 128 HP benzinli ve 1,6 litre 115 HP dizel seçenekleri satışa sunulmuştur. 

Ssangyong Rextron

Sangyong'un Mercedes ML serisinin alt yapısını ve motorlarını kullanılarak geliştirilen ilk modeli olan Rextron, yüksek offroad kabiliyeti ile ön plana çıkmaktadır. İlk versiyonunun tasarımı Italdesign stüdyolarında yapılan Rextron, dönemine göre çok yenilikçi bir tasarım sunmaktadır. 2012 yılında Mahindra & Mahindra şirketinin politikası ile yenilenen model, Rextron W ismini almıştır. Daha öncesinde 2,7 litre motora ve 5 ileri otomatik şanzımana sahip olan Rextron, yeni versiyonunda 2,0 litre 155 HP gücündeki motora kavuşmuştur. 

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et