Honda Kasko Sigortası

Honda Kasko Değer Hesaplama

Hesapkurdu

*Tüm taşıtların kasko değer listesine ulaşmak için tıklayın »

Araçların marka, model ve üretim yıllarına göre değerinin belirtildiği kasko değer listesinde Honda marka araç değeri hesaplaması yapmak için aracımızı kullanabilir, trafik sigortası ve kasko sigortası teklifinizi ilgili sayfalarımızdan alabilirsiniz.

En Çok Satılan Honda Modelleri ve İkinci El Fiyatları


Marka Model Satış Sayısı İkinci El Fiyatı
Honda Civic 19.171 65.560 TL
Honda
CR-V 4.357 81.716 TL
Honda
HR-V 968 83.500 TL
Honda
Jazz 912

55.160 TL

*Yukarıdaki tablo, Otomobil Distribütörleri Derneği’nin (ODD) 2017 Ocak - Ağustos ayları arası satış verilerine göre hazırlanmıştır.

* “İkinci El Fiyatları” modelin 2017 yılı üretimli tüm çeşitlerinin kasko değeri ortalaması alınarak hesaplanmıştır.

En Uygun Honda Kredi Faiz Oranları

40.000 TL 48 ay vade için en uygun taşıt kredisi faiz oranları:

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit
Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu %2,08 1.439 TL
Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Başvurusu %2,27 1.503 TL
Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu %2,36 1.534 TL
40.000 TL Taşıt Kredisi İçin Tüm Bankaları Listele

Honda ve diğer araç markaları için taşıt kredisi hesaplayın, anında başvuru yapın.

Honda Hakkında

1948 yılında Soichiro Honda tarafından Japonya'da kurulmuş bir motosiklet firmasıdır. İlk yıllarında sadece motosiklet üreten Honda, zamanla otomobil, jet ve üzerinde motor olan tüm aletleri üretmeye başlamıştır. Formula 1 gibi önemli yarışlarda yer alarak kendini kanıtlayan Honda, burada kazandığı deneyimleri otomobillerine de aktarmıştır.

Honda Araç Modelleri

Dünyanın bir numaralı motor üreticisi olan Honda Japon otomotiv sektörünün gelişmesinde ciddi katkılar sağlamıştır. Merkezi Tokyo'da olan Honda, dünya çapında pek çok ülkede üretim ve satış yapmaktadır. 

Honda markası altındaki araç modelleri:

Honda Jazz

Honda'nın 2001 yılından beri ürettiği küçük otomobildir. İlk neslinden itibaren ABS, ESP, Hillholder gibi birçok donanımı standart olarak sunmuştur. Günümüzde 3. nesli ile satışta olan Jazz, ülkemizde 2012 yılında satıştan kalkmıştır. 2016 yılında yeni haliyle tekrar satışa sunulan Jazz, 1,3 litre iVtec motor ile satın alınabilmektedir. CVT otomatik şanzıman ve manuel şanzıman seçenekleri ile satın alınabilen Jazz, tasarımı ile sınıfında fark yaratmayı başarmıştır. 

Honda Civic

Honda'nın 1972 yılında üretime başladığı Civic, ilk olarak 2 kapılı coupe versiyonu ile yollara çıkmıştır. 1972'nin Eylül ayında tanıtılan HB versiyonu ise onun birçok farklı versiyonunun olacağının habercisi olarak çıkmıştı. 4. neslinde Sedan karosere kavuşan Civic, giderek artan donanım seviyesi ve artan motor seçenekleri ile 9. nesli ile hala satıştadır. 10. neslinin testleri halen sürmekte olup 2016 yılının sonunda tanıtılması beklenmektedir. Üretildiği ilk yıldan bu yana 17 milyonun üzerinde satış âdetine ulaşan Civic, hybrid versiyonuna da sahiptir. Ülkemize özel olarak LPG'li versiyonu üretilen Civic, bu özelliği sadece sedan karoser seçeneğinde sunuyor. HB karoserinde ise dizel motor seçeneği sunan Civic, HB ve Sedan karoserinde toplam 3 farklı motor seçeneği sunuyor. HB karoserde 1,4 100 HP benzinli ve 1,6 litre 120 HP dizel motor seçeneği sunan Civic, bu motorlarda sadece manuel şanzıman seçeneğine sahip. Sedan seçeneğinde ise 1,6 litre benzinli ve LPG'li seçenekleri bulunuyor. 125 HP güç üreten bu motor, düz ve otomatik şanzıman seçenekleri ile satın alınabiliyor. 

Honda Accord

Honda'nın en kaliteli sedanı olarak bilinen Honda Accord, 1976 yılından beri üretilmektedir. İlk yıllarında 3 kapılı hatchback olarak satışa sunulan otomobil 1978 yılından sonra sedan varyantına da sahip oldu. Metalik renkler, farklı renklerdeki döşeme kumaşları gibi lüks sayılacak donanımlara sahip olan Accord, Amerika'nın en çok tercih edilen otomobillerinden biri olmayı başarmıştır. Avrupa'da 8. nesli ile satışta olan Accord, kaliteli ve düşük bakım giderleri nedeniyle tercih edilmiştir. Ülkemizde sadece 2,0 litre 156 HP benzinli motor ile satın alınabilen Accord, 5 ileri otomatik şanzımana sahiptir. 

Honda CR-V 

Honda'nın 1995 yılında ürettiği ilk kompakt Crossover'ı olan CR-V, ilk neslinde Honda Civic ile aynı platformu paylaşmaktaydı. Günümüzde 4. nesline ulaşan CR-V, birçok güvenlik donanımı sunmaktadır. 2015 yılında geçirdiği makyaj operasyonu ile daha modern bir yapıya kavuşan CR-V, yeni 1,6 litre 160 HP gücündeki dizel motorunu ve 9 ileri otomatik şanzımanı bu otomobil ile birlikte tanıttı. Otomatik versiyonlarında 4x4 sistemini sunan otomobil, manuel seçeneklerinde önden çekişli olarak sunuluyor. 

Honda HR-V

Honda'nın 1998 yılında daha küçük crossoverlara ihtiyaç olduğu düşüncesiyle ürettiği HR-V, üç kapılı ve 5 kapılı versiyonları ile Avrupa'da başarılı satış rakamlarına ulaştı. 2016 yılında Avrupa'da satışa sunulan otomobil, ülkemizde 2016 Temmuz ayında satışa çıkartılmıştır.  Honda'nın yeni geliştirdiği 1,5 litre 130 HP benzinli motor ile satın alınabilen otomobil, otomatik vites opsiyonu sunmuyor. 1.6 litre 120 HP dizel seçeneği de bulunan otomobil, gizli arka kapısı ile geçmişine göndermede de bulunuyor.