Bize Ulaşın

Hesapkurdu, tüm bankaların kredi tekliflerini tek bir yerden karşılaştırmanızı sağlarken, sizin yapmanız gereken tek şey istediğiniz kredi teklifini seçip ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanmak olacak. Eğer henüz almak istediğiniz evi bulmamışsanız merak etmeyin, bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşın sizinle istediğiniz sıklıkla bankaların en uygun kredi oranları ve kampanyaları hakkında bilgi paylaşalım.

Türkiye genelinde sunduğumuz ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin kredi süreçlerinin en hızlı ve sorunsuz şekilde geçmesini amaçlıyoruz.

Bu hizmetin yanında Konutkredisi.com.tr | Blog adresimizde ise konut ve kredi sektörüne dair güncel haberleri, kredi rehberlerini ve kredi süreciyle alakalı 1000’den fazla sorunun cevabını ziyaretçilerimize sunuyoruz. Bu sayede hayatınızın en önemli finansal kararlarını bilinçli şekilde vermenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Hizmetimizle ilgili görüş ve önerilerinizi doğrudan bilgi@hesapkurdu.com 'ye gönderebilir veya aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen formu doldurunuz

Ne Hakkında
 
   

Konut Kredisi Com Tr Danışmanlık A.Ş.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark Çifte Havuzlar Mah., Eski Londra Asfaltı Cad. D2 Blok No: 151/1E 1B07 Esenler, İstanbul 34220

Tel: 0212 911 1212

Faks: 0212 211 3820Daha Büyük Görüntüle