İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

Halkbank Özel Halk Günü İhtiyaç Kredisi

15.06.2016 Güncelleme: 16.06.2016

Halkbank, her yıl olduğu gibi bu yıl da doğum gününü Halk Günü ihtiyaç kredisi ürünüyle kutluyor. 2016’da 78. kuruluş yılına özel hazırlanan Halk Günü kredisi ile tatil, tadilat, düğün ve daha birçok ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

Kampanya kapsamında sunulan faiz oranları yanlızca bankanın Kredili Mevduat Hesabı sahipleri ve sigorta talep eden müşterileri için geçerli. Bu şartlar altında %1,25’den başlayan faiz oranlarıyla kampanyadan faydalanabilirsiniz. 

Bankalar, bu gibi özel dönemler için hazırladıkları kampanyalı ürünlerinde genel olarak online başvuru yapacak kitleyi hedefliyor. Bunun için Halk Günü gibi kampanyalı bir ürüne online başvuru yapacaksanız kredi skorunuzun iyi olması gerektiğini unutmayın. 

Halk Günü Kredisi’nin reklamlarında da gördüğümüz üzere ön plana çıkarılan kredi tutarı 5.000 TL oldu. İsteyene düşük faizli ve binde 5 tahsis ücretli, isteyene de standart faiz oranlı ve masrafsız kredi seçeneği sunulan Halk Günü ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları ise şu şekilde:

Kampanyada 1,25 ve 1,30 olmak üzere iki faiz oranı mevcut. 

Minimum 5.000 TL maksimum 50.000 TL için 36 aya kadar vadede başvuru yapabilirsiniz.

Faiz oranı, masraf ödeme tercihinize göre değişiyor. Dosya masrafı ödediğiniz durumda 1,25 faiz oranı, masraf ödemek istemiyorsanız da 1,30 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz 36 ay vadenin ilk 12 ayında 78 TL’lik taksit ödüyorsunuz, kalan 24 ay ise taksitler 247,66 TL olarak devam ediyor.


Tüm bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerini karşılaştırıp en uygun bankaya başvuru yapmak için sayfamızı inceleyin»


"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan