Halkbank Kredi Başvurusu

Halkbank sunduğu konut, ihtiyaç ve taşıt kredileriyle müşterilerine bireysel kredi kapsamında tüm ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunuyor. Halkbank kredi ürünlerini inceleyerek diğer bankalarla karşılaştırabilir kendinize en uygun Halkbank kredisi diğer sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Hayalinizdeki eve ya da araca ulaşmak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli evrakları tamamlamanız ve aranan koşulları sağlıyor olmanız yeterli olacaktır. Hesapkurdu’na özel faiz oranlarını öğrenmek için buraya tıklayabilir başvuru yapmak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internetten en çok aranan kredi tekliflerini incelemek için aşağıdaki popüler sorgular bölümünü kullanabilirsiniz.

En Avantajlı Kredi Kartı Teklifleri

Paraf

Paraf

Paraf

Aidat 27,00 TL Puan/Mil Puan Başvur »

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Halkbank Popüler Kredi Hesaplamaları

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halkbank Hakkında

1990 yılından itibaren kurumsal bankacılık alanında ve sermaye piyasalarında faaliyet gösteren HSBC Bank A.Ş., 1997 yılından bu yana da bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır.

%100 yabancı sermayeli Midland Bank A.Ş.’nin ismi 1999 yılında HSBC Bank A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Demirbank T.A.Ş. 2001 yılı son çeyreğinde HSBC’ye devredilmiştir.

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %18,00 ile %23,28 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 3.014,86 ₺, yıllık maliyet oranı %18,00, toplam sigorta masrafı 228,33 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 13.014,86 ₺'dir.