Kredi Kartlarını Karşılaştırın

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

  • ING Bank kredi kartlarını karşılaştır

  • Ücretsiz ING Bank kredi kartı başvurusu yap

ING Bank Kredi Kartları

Banka / Kart Yıllık Ücret
Axess ING Bank Bonus Card 75,00 TL
Axess ING Bank Pegasus Plus Premium Kart 159,00 TL
Axess ING Bank Pegasus Plus Classic Kart 59,00 TL
Axess ING Bank Bonus Business Card 119,00 TL
Axess ING Bank Ing Bonus Platinum 117,50 TL
Tüm ING Bank kredi kartlarını göster

Ing Bank kredi kartları Bonus, Bonus Plus, Bonus Premium, Bonus Platinum, Bonus Business ve Pegasus Plus olmak üzere her türlü ihtiyaca yönelik hazırlanmıştır.

Harcadıkça bonus kazandıran, harcamalarınızı taksitlendirin, ING Bonus Card’la kazandığınız bonuslarla bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Ing Kredi kartına başvurunuzu 4 şekilde yapabilirsiniz:

  • 0850 222 0 600 müşteri hizmetleri servisinden yetkiliye hangi tür karta sahip olmak istediğinizi söylemeniz ve istenen bilgileri söylemeniz yeterlidir.
  • Online başvuru için ad-soyad, telefon, Tc kimlik numarası ve e-posta bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Başvurunuzun ne aşamada olduğunu Tc kimlik numaranız ile online olarak takip edebilirsiniz.
  • Şubelerden yapacağınız başvuru için ise başvuru formunu doldurmanız ve kimlik fotokopiniz yeterli olacaktır. Kartınız onaylandığında belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.
  • SMS ile başvurmak için;
    ING Bonus Card için KART boşluk TC kimlik numaranızı 2205’e göndererek, ING Pegasus Plus Kart için PGS boşluk TC kimlik numaranızı 2205’e göndererek hemen başvurabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Şubeler