Vakıfbank Masrafsız Kış Kredisi İle Masrafları Karşılamak Mümkün!

Güncelleme: 21.05.2019

Emekliler, kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları için "Kış Kredisi" Vakıfbank'tan! Kışı zor geçiriyor, artan ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsanız, Vakıfbank'ın Kış Kredisi ürünü dahilinde finansman sağlayarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik masrafsız kredi seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. 

Vakıfbank söz konusu kredi ürünü kapsamında aylık % 1,15'ten başlayan faiz oranları ve müşteri özelinde hazırlanan ödeme planları ile avantajlı kredi ürünü sunmaktadır. Bankanın Kış Kredisi ürünü dahilinde likidite sağlamak için Vakıfbank şubelerinden başvuru yapılabileceği gibi cep telefonu aracılığı ile kısa mesaj yollayarak da başvurulabilmektedir. Bir SMS ile başvurabileceğiniz kredi hizmeti dahilinde banka 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. 

Masrafsız Kış Kredisinde Cazip Oran Fırsatı!

48 aya kadar vadelerde müşteri, eşit taksitli ve artan taksitli kredi ödeme seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Vakıfbank Kış Kredisi ürünü kapsamında kullanılan kredi meblağına göre ve kredini açıldığı gün kredi hesabına bir adet fatura ödeme talimatı verilmesi durumuna göre farklı faiz oranları uygulamaktadır. 

Vakıfbank’tan 1.000 TL ile 10 bin TL arasında sağlanan likiditelerde müşteri aylık %1,20 faiz oranından yararlanmaktadır. Bahsedilen fatura ödeme talimatının veren müşteriler için Vakıfbank faiz oranı aylık %1,19 olacaktır. Söz konusu tüketici kredisi uyarınca 10.001 TL ile 90 bin TL arasında finansman sağlanımlarında müşteri aylık %1,16 faiz oranından yararlanacaktır. Kredinin kullanıldığı gün kredinin açılacağı hesaba düzenli fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda ise müşteri aylık %1,15 faiz oranından yararlanacaktır. Bahse konu faiz oranları ile kullanılan kredi kapsamında banka kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

Vakıfbank Kış Kredisi dahilinde kredi tahsis ücreti talep edilmeyen yani masrafsız kredi ürünü de sunmaktadır. Masrafsız tüketici kredisi seçeneğinde ise banka 1.000 TL ile 90 bin TL arası kredi kullanımlarında aylık %1,25 faiz oranı uygulamakta ve yeni fatura ödeme talimatı şartı yerine getirildiğinde ise aylık % 1,24 faiz oranı yansıtılmaktadır. Vakıfbank'ın Kış Kredisi dahilinde uygulanan faiz oranlarından faydalanmak isteyen müşterinin Vakıfbank aracılığı ile hayat sigortası yaptırması ve minimum bir maaş tutarında kredili mevduat hesabı açtırması gerekmektedir. 

Eşit ve artan taksili ödeme seçenekleri, uygun faiz oranları, masraflı ve masrafsız seçenekleri ile Vakıfbank sunduğu Kış Kredisi kampanyası dahilinde kefil ön şartı aramamakta lakin gerekli gördüğü durumda kefil talep edebilmektedir. Finansman sağlamak için sitemiz aracılığı ile işlem yapabilirsiniz.

Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır