Enpara.com İhtiyaç Kredisi Hesapkurdu Farkıyla Yayında!

Güncelleme: 04.12.2018
Enpara.com İhtiyaç Kredisi Hesapkurdu Farkıyla Yayında

Enpara.com masrafsız ihtiyaç kredisi Hesapkurdu farkıyla yayına girdi.

Hesapkurdu anlaşmalı olduğu kredi kuruluşları sayısını hızla arttırırken sağladığı karşılaştırma hizmetinde de en iyi hizmeti veren servis sağlayıcı olmaya devam ediyor. En son olarak Finansbank’ın internet bankacılığı sektörüne kattığı Enpara.com’un masrafsız ihtiyaç kredisi teklifini kullanıcılarına sunan Hesapkurdu, yapılan anlaşmayla beraber 36 ay vadeye kadar %1,09 faiz oranı fırsatı sağlayabiliyor.

İşte Hesapkurdu.com – Enpara.com iş birliği sonucu tüketiciler için hazırlanan masarafsız ihityaç kredisi teklifinin detayları:

Enpara.com’un ziyaretçilerimiz için sunduğu kredide faiz oranı %1,09. 36 ay vadeye kadar kullanabildiğiniz ihtiyaç kredisinde ücret/komisyon yada dosya masrafı ve tahsis ücreti alınmıyor. Üstelik tüketiciden herhangi bir sigorta yaptırılması da talep edilmiyor.

Kredi başvurunuz sırasında herhangi bir ek belge istenmemekle beraber, en az 1.000 TL ve en fazla 30.000 TL tutarındaki başvurular kabul ediliyor. Taksit tutarları eşit olup, ön ödeme ya da ara ödemeler bulunmuyor.

Önemli bir harcamanız için desteğe mi ihtiyacınız var? Enpara.com İhtiyaç Kredisi tam size göre! Kredinizi şubeye bile gitmeden, internetten anında kullanın, taksit taksit geri ödeyin. Üstelik dosya masrafı yok, tahsis ücreti yok, sigorta yok!

Enpara.com masrafsız kredi başvurusu için ihtiyaç kredisi sayfamıza gidin.

Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır