Türkiye İş Bankası’nın Öne Çıkan Kampanyası: “7/24 Anında Kredi”

17.03.2016 Güncelleme: 13.09.2017
Türkiye İş Bankası’nın Öne Çıkan Kampanyası: “7/24 Anında Kredi”

Türkiye İş Bankası müşterilerine daha hızlı ve pratik şekilde kredi kullanmaları için “7/24 Anında Kredi”  adı ile yeni bir kredi ürününü sunuyor.

 Anında Kredi ürününün en büyük özelliği tüketicilerin tüm başvuru sürecini online olarak tamamlayabilmeleridir. Ayrıca başvurular, cep telefonu uygulaması olan, İşCep üzerinden de yapabiliyor.


Anında kredi veren tüm bankaların listesine Anında Kredi yazımızdan ulaşın.


7/24 Anında Kredi Kampanyasının Özellikleri

Türkiye İş Bankası bu kredi ürününde en fazla15 bin TL tutar ve 36 ay vade ile kredi kullandırmaktadır. Onaylanan kredi tutarı ise İş Bankası nezdindeki vadesiz TL mevduat hesabına aktarılmaktadır. 

7/24 Anında Kredi Kampanyası Başvuru  

Hesapkurdu karşılaştırma sayfasını kullanarak, Türkiye İş Bankası’nın bu kredi ürününü diğer bankaların ihtiyaç kredisi seçenekleri ile karşılaştırabilir, kendi ihtiyacınız olan tutar için faiz ve toplam maliyet hesaplaması yaptıktan sonra dilerseniz, anında başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredileri karşılaştırma sayfasına ulaşmak için tıklayın »  

Kampanya Katılım Koşulları: 

Faiz oranları 1-36 ay vadede geçerlidir. 15 bin TL’ye kadar olan taleplerinizde şubeye gitmeden başvuru sürecinizi tümüyle online tamamlayarak kredinizi kullanabilirsiniz.

"İş Bankasının tüm kredi ürünlerine ulaşmak için tıklayın »"

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan