TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Taraftar Kartları

Taraftar Kartları Kredi Kartı

Taraftar Kartları
Başvur
Taraftar Kartları Kampanyaları
KampanyaGeçerlilik Tarihi
English Home’da peşin fiyatına 4 taksit01 Şubat 2018 - 31 Ocak 2019
English Home’da peşin fiyatına 4 taksit01 Şubat 2018 - 31 Ocak 2019
English Home’da peşin fiyatına 4 taksit01 Şubat 2018 - 31 Ocak 2019
English Home’da peşin fiyatına 4 taksit01 Şubat 2018 - 31 Ocak 2019
Deniz Bonus’a hemen başvurun 200 TL bonus kazanın!01 Ocak 2019 - 31 Ocak 2019
Paracard’ınızla gib.gov.tr üzerinden tek seferde 300TL ve üzeri MTV ödemelerinizi yapın, 20TL bonus kazanın!01 Ocak 2019 - 31 Ocak 2019
Biletinial.com’da 5TL iade fastPay’le olur!25 Ekim 2018 - 31 Mayıs 2019

Taraftar Kartları Çeşitleri

Denizbank Taraftar KartlarıDenizBank BJK Bonus

DenizBank BJK BonusBeşiktaş Jimnastik Kulübü ve DenizBank işbirliği ile kullanıma sunulan BJK Bonus, hem Beşiktaş taraftarının hem de kulübün kazanması esasına dayanarak tasarlandı. Tüm harcamalarından bonus kazanan Beşiktaş taraftarı, harcadıkça takımlarına da kazandırıyorlar.

DenizBank BJK Bonus Özellikleri

 • Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunacaklar.
 • BJK Bonus ile Card sahipleri yaptıkları her harcama ile hiçbir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulacaklar; hem kendileri, hem kulüp kazanacak.
 • BJK Bonus karta sahip olanlar Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek. BJK Bonuslular; anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkânlarına kavuşacak.
 • Beşiktaş taraftarlarına özel dönemsel kampanyalar devam edecek.
 • Kartal Yuvası mağazalarında ve maç bileti alımlarında çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilecekler.
 • Mastercard Paypass altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip olan BJK Bonus Card’la, 50TL ve altındaki ödemeler bozukpara taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek.
 • Beşiktaş kazandıkça kart sahibi de kazanacak. BJK Bonus Card'ı ile ayda 500 TL harcama yapan, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanacak. Hemen GOL yazıp 3280’e gönderin, kartınızla ayda 500TL harcama yapın, Beşiktaş’ın kazandığı maçlarda attığı gol kadar bonus kazanın.

DenizBank Fenerbahçe Bonus

DenizBank Fenerbahçe BonusFenerbahçe taraftarları için özel olarak Denizbank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Fenerbahçe Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Özellikleri

 • Fenerbahçe kazandıkça kart sahibi de kazanmaktadır. Fenerbahçe Bonus kart ile ayda 500 TL harcama yapıp, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanabilirsiniz.
 • Denizbank Fenerbahçe Bonus Card temassız karttır. 50TL’ye kadar tüm harcamaları temassız olarak gerçekleştirerek size kolaylık sağlamaktadır.
 • DenizBank Fenerbahçe Bonus Card stat, otopark kapı girişlerinde geçiş kolaylığı sağlamaktadır.
 • Tüm Fenerium mağazalarında yapılan alışverişlerde POS cihazı üzerinde otomatik olarak indirim uygulanmaktadır.
 • Yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazandırır. (1 bonus = 1 TL)
 • Bonus Program Ortaklarında yapacağınız taksitli veya tek ödemeli alışverişlerinizde ekstra bonus kazanabilirsiniz.
 • Biriken bonus ile Bonus Program Ortaklarında bedava alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır.
 • Fenerbahçe Bonus Card ile Petrol Ofisi'nde her akaryakıt alışverişinde Positive Puan kazanım hakkı sağlanmaktadır. 1 litre (kırsal) Motorin karşılığında 2 Puan, diğer tüm akaryakıt ürünleri için 1 litre karşılığında 2,5 Puan kazanılmaktadır.
 • Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Fenerbahçe Bonus Card’da%10 indirim geçerlidir.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Gold

DenizBank Fenerbahçe Bonus GoldFenerbahçe Bonus Classic Card’ın tüm özelliklerini sunan Fenerbahçe Bonus Gold bu özelliklerin üzerine yenilerini eklemektedir. Fenerium Mağazaları'nda %5 indirim imkanı,Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkanı sunmaktadır.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Platinum

DenizBank Fenerbahçe Bonus PlatinumFenerbahçe taraftarına takımlarını stat içinde olduğu kadar stat dışında da destekleme şansı sunan Fenerbahçe Bonus Platinum ile hem taraftar hem de Fenerbahçe kazanmaktadır. Fenerbahçe Bonus Classic Card’ın tüm özelliklerinden faydalanabilen DenizBank Fenerbahçe Bonus Platinum Card ile Fenerium Mağazaları'nda %10 indirim imkanı, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkanı, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'nde fitness salonu ve havuz üyeliklerinde %10 indirim imkanı sunmaktadır.

DenizBank GS Bonus

DenizBank GS BonusGS taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank GS Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

DenizBank GS Bonus Özellikleri

 • GS Store'larda indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Çekilişlerle Galatasaray Profesyonel Futbol Takım oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılabilirsiniz.
 • GSMobile ve GSTV kampanyalarından öncelikli ve indirimli yararlanabilirsiniz.
 • Galatasaray Profesyonel futbol Takımı'nın oynayacağı deplasmandaki resmi maçlara takım ile beraber gidebilirsiniz.
 • Türk Telekom Arena'da Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı'nı oynayacağı resmi maçlar için GS Bonus sahibi olarak öncelikli bilet hakkı imkanı ve stat içerisinde sizi bekleyen birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.
 • DenizBank GS Bonus Platinum Card sahiplerine Suada Club – Galatasaray Adası'nda çok özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 • DenizBank GS Bonus Platinum Card sahipleri, hafta içi Suada Club – Galatasaray Adası havuzundan ücretsiz yararlanırsınız.
 • DenizBank GS Bonus Platinum Card sahipleri, Suada Club – Galatasaray Adası'nda bulunan tüm restoran ve gece kulüplerinden %25 indirimli yararlanırsınız.
 • Galatasaray kazandıkça kart sahibi de kazanmaktadır. GS Bonus Card ile ayda 500 TL harcama yapan, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanmaktadır.
 • GS Bonus Card sahipleri, Medical Park'ın tüm hizmetlerinden, %20 indirimli faydalanabilmektedir. SGK güvencesi altındaki GS Bonus kart sahipleri ise, alınan fark ücreti üzerinden yine %20 indirim hakkı kazanmaktadır.
 • MNG Kargo'dan yaptığınız tüm gönderilerde %25 indirimden yararlanırsınız.
 • Dünyanın neresinde olursanız olun, yapacağınız tüm alışverişlerden bonus kazanacaksınız. Biriken bonuslarınız ile bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.(1 Bonus = 1 TL)
 • Kartınız MasterCard Paypass temassız kart özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okuyucuya göstererek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • GS Bonus kartınızla yurtiçi ve yurtdışındaki ATM'lerden dilediğiniz zaman nakit avans kullanabilirsiniz.
 • Türk Telekom Arena içerisindeki tüm cafe ve restoranlarda %10 indirim fırsatından yararlanırsınız.
 • Ulusoy'da indirim: www.ulusoy.com.tr 'den yapacağınız bilet alımlarınızda 20% indirim kazanırsınız.
 • Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli GS Bonus Card’a %10 indirim geçerlidir.

DenizBank GS Bonus Platinum

DenizBank GS Bonus PlatinumGS Bonus Card’ın tüm özelliklerini sunan GS Bonus Platinum Card bu özelliklerin üzerine yenilerini eklemektedir. Galatasaray Adası’na giden GS Bonus Platinum Card sahipleri hafta içleri yüzme havuzundan ücretsiz faydalanıyorlar. Harcarken kazandıran GS Bonus Platinum Card en dikkat çekici özelliklerinden birisi de Medical Park’tan alacakları tüm hizmetlerde %20 indirimden faydalanabilirler.

Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip DenizBank GS Bonus Platinum Card ile, 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Trabzonspor Bonus

Trabzonspor BonusTrabzonspor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Trabzonspor Bonus kart ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Kart sahipleri; TS Club'larda, kulüp sponsoru mağazalarda ve anlaşmalı üye işyerlerinde sadece kart sahiplerine özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilecekler. TrabzonCell uygulamasında kart sahiplerine özel ayrıcalıklar sunulmaktadır. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Trabzonspor Bonus Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

DenizBank ESES Bonus

DenizBank ESES BonusEskişehirspor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank ESES Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunmaktadır. Eskişehirspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip DenizBank ESES Bonus kart ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

DenizBank Çaykur Rizespor Bonus

DenizBank Çaykur Rizespor BonusRizespor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Çaykur Rizespor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Çaykur Rizespor Bonus’lulara özel Rizespor Store’ da 100 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 5 taksit imkanı ile ödeme yapabilirler. Çaykur Rizespor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip DenizBank Çaykur Rizespor Bonus kart ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

DenizBank Mersin İdman Yurdu Bonus

DenizBank Mersin İdman Yurdu BonusM.İ.Y taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Mersin İdman Yurdu Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur. M.İ.Y kazandıkça kart sahibi de kazanacak. M.İ.Y Bonus Card ile ayda 500 TL harcama yapan, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanabilirsiniz. Mersin İdman Yurdu taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip M.İ.Y Bonus Card ile, 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

lanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip DenizBank ESES Bonus kart ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

DenizBank Orduspor Bonus

DenizBank Orduspor BonusOrduspor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Orduspor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Orduspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Orduspor Bonus Card ile, 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

DenizBank Bursaspor Bonus

DenizBank Bursaspor BonusBursaspor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Bursaspor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Bursaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip DenizBank Bursaspor Bonus Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Kasımpaşaspor Bonus

Kasımpaşaspor BonusKasımpaşaspor taraftarları için özel olarak Denizbank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Kasımpaşaspor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Kasımpaşaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Kasımpaşaspor kart ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

GS Bonus Gold

GS Bonus GoldGS Bonus Card’ın tüm özelliklerini sunan GS Bonus Gold Card bu özelliklerin üzerine yenilerini eklemektedir. Galatasaray Adası’na giden GS Bonus Gold kart sahipleri hafta içleri yüzme havuzundan ücretsiz faydalanıyorlar. Harcarken kazandıran GS Bonus Gold Card’ın en dikkat çekici özelliklerinden birisi de Medical Park’tan alacakları tüm hizmetlerde %20 indirimden faydalanabilirler.

Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip GS Bonus Gold Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

GS Bonus Sultani

GS Bonus SultaniGS Bonus Card’ın tüm özelliklerini sunan GS Bonus Sultani Card bu özelliklerin üzerine yenilerini eklemektedir. Galatasaray Adası’na giden GS Bonus Sultani Card sahipleri hafta içleri yüzme havuzundan ücretsiz faydalanıyorlar. Harcarken kazandıran GS Bonus Sultani Card’ın en dikkat çekici özelliklerinden birisi de Medical Park’tan alacakları tüm hizmetlerde %20 indirimden faydalanabilirler.

Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip GS Bonus Sultani Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Bursaspor Bonus Gold

Bursaspor Bonus GoldBursaspor taraftarları için özel olarak Denizbank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Bursaspor Bonus Gold Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Bursaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Bursaspor Bonus Gold Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Bursaspor Bonus Platinum

Bursaspor Bonus PlatinumBursaspor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. DenizBank Bursaspor Bonus Platinum Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Bursaspor Platinum Card’ın en önemli özelliği ise yüksek limit ve avantajlarıyla kullanıcılarına kolaylıklar sağlamasıdır.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Bursaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Bursaspor Bonus Platinum Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

BJK Bonus Gold

BJK Bonus GoldBJK taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. BJK Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Kartal Yuvası mağazalarında ve maç bileti alımlarında çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Bursaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip BJK Bonus Platinum Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

BJK Bonus Platinum

BJK Bonus PlatinumBJK taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. BJK Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Kartal Yuvası mağazalarında ve maç bileti alımlarında çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Bursaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip BJK Bonus Platinum Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Kayseri Erciyes Spor Bonus

Kayseri Erciyes Spor BonusKayseri Erciyes spor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Kayseri Erciyes Spor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Kayseri Erciyes Spor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Kayseri Erciyes Bonus kartlara %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Bursaspor Bonus Platinum Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Kaf Kaf Bonus

Kaf Kaf BonusKarşıyaka spor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Kaf Kaf Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Karşıyaka spor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Kaf Kaf Bonus Card’a %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Bursaspor Bonus Platinum kart ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Şanlıurfaspor Bonus

Şanlıurfaspor BonusŞanlıurfaspor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Şanlıurfaspor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Şanlıurfaspor Bonus Card’la Türkiye'nin en geniş üye iş yeri ağına sahip Bonus'un tüm fırsatlardan yararlanabilir, birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Şanlıurfaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Şanlıurfaspor Bonus Card’a %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Şanlıurfa spor Bonus Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Konyaspor Bonus

Konyaspor BonusKonyaspor taraftarları için özel olarak Denizbank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Konyaspor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Konyaspor Bonus Card’la Türkiye'nin en geniş üye iş yeri ağına sahip Bonus'un tüm fırsatlardan yararlanabilir, birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Konyaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Konyaspor Bonus Card’a %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Konyaspor Bonus Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

GÖZ GÖZ Bonus

GÖZ GÖZBonusGöztepesporlular için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Göz Göz Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Göz Göz Bonus Card’la Türkiye'nin en geniş üye iş yeri ağına sahip Bonus'un tüm fırsatlardan yararlanabilir, birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Göz Göz Bonus taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Göz Göz Bonus Card’a %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Göz Göz Bonus ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Akhisar Belediyespor Bonus

Akhisar Belediyespor BonusAkhisarlılar için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Akhisar Belediyespor Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Akhisar Belediyespor Bonus Card’la Türkiye'nin en geniş üye iş yeri ağına sahip Bonus'un tüm fırsatlardan yararlanabilir, birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunabilecekler. Akhisar Belediyespor Bonus taraftarlarına özel dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Akhisar Belediyespor Bonus Card’a %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Akhisar Belediyespor Bonus ile 35 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Trabzonspor Bonus Gold

Trabzonspor Bonus GoldTrabzonspor taraftarları için özel olarak DenizBank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Trabzonspor Bonus Gold Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Kart sahipleri; TS Club'larda, kulüp sponsoru mağazalarda ve anlaşmalı üye işyerlerinde sadece kart sahiplerine özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. TrabzonCell uygulamasında kart sahiplerine özel ayrıcalıklar sunulmaktadır. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Trabzonspor Bonus Gold Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Trabzonspor Bonus Platinum

Trabzonspor Bonus PlatinumTrabzonspor taraftarları için özel olarak DeniBbank’ın çıkardığı bir kredi kartıdır. Trabzonspor Bonus Platinum Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Trabzonspor Bonus Platinum Card’ın en önemli özelliği ise yüksek limit ve avantajlarıyla kullanıcılarına kolaylıklar sağlamasıdır.

Kart sahipleri; TS Club'larda, kulüp sponsoru mağazalarda ve anlaşmalı üye işyerlerinde sadece kart sahiplerine özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. TrabzonCell uygulamasında kart sahiplerine özel ayrıcalıklar sunulmaktadır. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Trabzonspor Bonus Platinum Card ile 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

DenizBank Manchester United Bonus

DenizBank Manchester United BonusManchester Utd.’a gönül verenlerin kredi kartıdır. DenizBank Manchester United Bonus Card ile taraftarların hem takımlarını desteklemesi hem de harcadıkça bonus kazanması için özel olarak kullanıcılara sunulmuştur.

DenizBank Manchester United Bonus Card Özellikleri

 • Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunacak.
 • Manchester United kazandıkça kart sahibi de kazanacak. Manchester United Bonus Card'ı ile ayda 500 TL harcama yapan, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanabilecekler.
 • Wayne Rooney'den, Robin Van Persie'ye, Hernandez'den Nani'ye pek çok dünya yıldızının antrenmanını Carrington idman sahasında izleyebilir, futbol takımıyla tanışma imkanı yakalayabilir.
 • Dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı Manchester United'ın maçını dünyanın sayılı futbol mabetlerinden Old Trafford'da canlı izleyebilir.
 • Düşler Tiyatrosu Old Trafford'da unutulmaz kıpkırmızı bir gün "RED DAY" geçirebilir, Manchester United müzesini gezebilir.
 • Manchester United'lı futbolcuların imzaladığı yüzlerce forma ya da flamalardan birine sahip olabilirsiniz.
 • Seçkin menüsüyle öne çıkan Big Chefs’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli Manchester United Bonus Card’a %10 indirim geçerlidir.