Güneş Sigorta

Güneş Sigorta, Vakıflar Bankası ve Toprak Mahsulleri ofisi işbirliği ile 1957 yılında 2,5 milyon TL sermaye ile ülkemizde kurulmuştur.

Güneş Sigorta Ürünleri

Güneş Sigorta 1

Güneş Sigorta, güçlü finansal yapısı ile kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olurken, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek sigorta çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an size destek olmak için çalışmaya devam ediyor./p>

  • Trafik Sigortası
  • Kasko Sigortası
  • Sağlık Sigortası
  • Seyahat Sigortası
  • Dask
  • Ferdi Kaza Sigortası

Güneş Sigorta Trafik Sigortası

Sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracı ile trafikte iken sebebiyet verdiği kazalarda karşı araçta bulunan kişi veya kişilerin hayatını kaybetmesi, yaralanması ve karşı tarafın maddi zarara uğraması durumunda 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümleri çerçevesinde poliçede yazan miktar kadar sigortalıyı güvence altına alan sigorta çeşididir.

Güneş Sigorta Kasko Sigortası

Motorlu kara taşıtlarınız ile trafiğe ilk çıkış tarihiniz ile hasar tarihiniz arasında Güneş Sigorta’da sigortalı olmak şartı ile beklenmedik kaza(çarpma, yanma, çalınma, kötü niyetli hareketler)sonrasında meydana gelebilecek hasarlara karşı, sigortalıyı poliçede belirlenmiş miktarda güvence altına alan sigortadır.

Güneş Sigorta Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderleriniz için Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığınız güvenceye ek olarak sunulan, sigortalının hayatını tehdit eden tüm riskleri ortadan kaldırmayı hedefleyen sigorta çeşididir.

Güneş Sigorta Seyahat Sigortası

Tüm müşterilerine özel geliştirdiği ürünleri ile poliçenin geçerlilik tarihi arasında iken yurtdışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuz durumlardaki sağlık riskleriniz için ihtiyaçlarınız karşılamaya yönelik sigorta çeşididir.

Güneş Sigorta Dask

Doğal Afetler Sigortalar Kurumu (DASK) tarafından karşılanan 6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu’nda kapsam dâhiline giren binanız için deprem ve deprem sonucu oluşacak yangın, infilak, yer kayması ve tsunaminin doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limit dâhilinde teminat altına alan sigorta çeşididir.

Güneş Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Dünyanın neresinde olursanız olun, standart süresi en fazla 1 yıl olan ve isteğe bağlı olarak süresini değiştirebileceğiniz, başınıza gelebilecek ani bir kaza sonucunda ortaya çıkan yaşam kaybı, daimi sakatlık ve gündelik tazminat gibi olumsuz durumlarda ortaya çıkacak maddi zararları teminat altına alan sigortadır.

Güneş Sigorta Hakkında

Güneş Sigorta, Vakıflar Bankası ve Toprak Mahsulleri ofisi işbirliği ile 1957 yılında 2,5 milyon TL sermaye ile ülkemizde kurulmuştur. Türkiye genelinde birçok alanda faaliyet gösteren Güneş Sigorta, 300 milyon TL kayıtlı, 150 milyon TL çıkarılmış sermayesi ile ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinden olmuştur. Güneş Sigorta’nın ana hissedarları VakıfBank ve Fransa’nın lider sigorta şirketlerinden biri olan Groupama’dır.

Güneş Sigorta, müşteri memnuniyetine verdiği önemi ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemi Belgesi alarak belgelemiş oldu.

Güneş Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi: Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe, Şişli - İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 222 19 57

Mevcut Trafik ve Kasko Sigortanızı Sorgulayın


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta
Aksigorta
Allianz Sigorta
Avivasa Hayat Emeklilik
Axa Sigorta
Ergo Sigorta
Eureko Sigorta
Generali Sigorta
Groupama Sigorta
HDI Sigorta
Işık Sigorta
Liberty Sigorta
Mapfre Sigorta
Neova Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Koru Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Zurich Sigorta
Acıbadem Sigorta
Demir Hayat Sigorta
Aegon Hayat Emeklilik
Allianz Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik
Axa Hayat Emeklilik
Cigna Finans Hayat Emeklilik
NN Hayat Emeklilik
MetLife Hayat Emeklilik
Vakıf Emeklilik
Unico Sigorta
Quick Sigorta