Mapfre Trafik Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nca yaptırılması zorunlu olan, aracınızı kullandığınız sırada yapacağınız kazalar sonucunda kişi veya kişilerin hayatlarını kaybetmesi ve yaralanması durumlarını ana teminat olarak alan sigortalardır.

Mapfre Trafik Sigortası Çeşitleri

Mapfre Sigorta kapsamında üç farklı sigorta ürünü bulunmaktadır. Bunlar Zorunlu Trafik Sigortası, Maksimum Trafik Sigortası ve Yeşil Kart Sigortasıdır.

  • Zorunlu Trafik Sigortası: Poliçede belirlemiş olduğunuz aracınızı kullanırken sebebiyet vermiş olduğunuz kazaların sonucunda üçüncü kişilere verdiğiniz zararlara karşı sigortalıya düşen hukuki sorumluluklarınızı güvence altına almaktadır. Elinizde var olan aracınızı satıp yerine aynı kullanım tarzına sahip yeni bir araç almanız durumunda sigortanız devam edecektir.
  • Maksimum Trafik Sigortası: Zorunlu Trafik Sigortası’ndan almış olduğunuz teminatlara ek olarak İhtiyarı Mali Mesuliyet Sigortası’nı da ekleyerek müşterilerine daha kapsamlı bir güvence sunmaktadır. 
  • Yeşil Kart Sigortası: Yeşil kart sistemine dâhil olan ülkelere yapılan seyahatlerde sebebiyet vereceğiniz kazalar sonucunda üçüncü kişilere karşı oluşacak masraflarınızı koruma altına alan sigortalardır.


Diğer Sigorta Şirketleri

Aksigorta Güneş Sigorta Sompo Japan Sigorta
Allianz Sigorta HDI Sigorta Türk Nippon Sigorta
Axa Sigorta Işık Sigorta Zurich Sigorta
Ergo Sigorta Liberty Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Mapfre Sigorta
Generali Sigorta Neova Sigorta
Groupama Sigorta Ray Sigorta

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

Kredi Tutarı

Vade

Kredi Tipi