Mapfre Genel Sigorta, ticari faaliyetlerine ilk başta İspanya’da başlamıştır.

Mapfre Kasko Sigortası Nedir?

Trafikte başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz durum ile karşı karşıya kaldığınızda Kasko, sizi sizden daha çok düşünen bir sigorta çeşididir. Aracınızın başka bir araç ile çarpışması, aracın yanması, sel ve su baskını gibi ana teminatların karşılanması yerine genişletilmiş ek teminatlar ile de Mapfre Sigorta, müşterilerine özel avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Mapfre kasko sigortası ile poliçenizde hasar onarım yerinizi belirlemediyseniz, bu durumda hasar onarım yeri sigortalı tarafından belirlenebilir.

Aracınız el değiştirdiğinde kasko sigorta poliçeniz el değiştirmemektedir. Öncelikle poliçeniz iptal edilir. İşlenmemiş günlere ait kalan primler hesabınıza yatırılır. Daha sonra yeni aracınıza özel yeni bir poliçe imzalanmaktadır. Araç kasko değeri ise büyük ihtimalle bir önceki aracınıza göre daha farklı olacaktır.

Motorlu kara taşıtlarınızdan herhangi biri ile sigortalının iradesi dışında yapacağı kazalar sonucunda oluşacak maddi kayıpları güvence altına alan sigortalardır.

Mapfre Kasko Sigorta Çeşitleri

Mapfre Sigorta’nın müşterilerine özel geliştirmiş olduğu iki farklı sigorta paketi bulunmaktadır. Bunlardan biri Genişletilmiş Kasko Sigortası diğeri ise Kasko Jet’dir.

  • Genişletilmiş Kasko Sigortası: Kasko sigortası ile aracınız ve aracın içeresinde bulunan özel eşyalarınızı poliçe limitleri dâhilinde güvence altına alır. Sigorta fiyatları seçeceği ek teminatlara bağlı olarak her kişi için farklılık göstermektedir. 
  • Kaskojet: Sigorta poliçesinde belirlenmiş olan risklere karşı genişletilmiş kasko teminatlarına ek olarak kaza sonucu oluşacak hasar onarımlarınızı Kaskojet servislerinde gidererek, müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Kaskojet sigortası, yeni tescil ve yenilemeye konu olan otomobil ve üçten fazla oturma yeri olan kamyonetlerin yararlanabileceği sigortalardır. Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et