Allianz Sigorta, İtalyan sigorta şirketi RAS tarafından 1923 yılında kurularak Şark Sigorta adıyla ülkemizde faaliyetlerine başladı.

Allianz Trafik Sigortası Nedir?

Gerçekleşmesi muhtemel olan kazalarda oluşabilecek risklere karşı kaza sırasında bulanan herkesi güvence altına alan, yasalar gereğince yapılması zorunlu olan sigorta çeşididir.

Allianz Trafik Sigortası Çeşitleri

Allianz Sigorta, günümüzde bireysel müşterilerini etrafta bulunan birçok riske karşı korumayı hedeflerken, müşterilerinin ve piyasanın taleplerine cevap vermeye çalışmaktadır. Bu amaçla hareket ederek hazırlamış olduğu iki farklı trafik sigortası paketi bulunmaktadır.

  • Zorunlu Trafik Sigortası: Sigortalı aracınız ile yapacağınız kazalarda, üçüncü şahısların ölümüne veya yaralanmasına neden olmanızdan dolayı, sigortalı araç sahibinin üzerine düşen hukuki sorumluluğu sigorta limitleri dâhilinde güvence altına alır. İsteğe bağlı olarak “otomobil + kamyonet” kullanım tarzları için “Süper Trafik” ürününe de sahip olabilirsiniz.
  • Süper Trafik: Poliçede belirlenen kapsam dâhilinde, trafik sigortası teminatlarına ek olarak ihtiyari mali sorumluluk sigortası, ferdi kaza sigortası ve yardım hizmetleri’ni de sunar. 

Trafik Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et