İş Bankası Birikimli Mevduat Hesabı

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Birikimli Mevduat Hesabı; 5 yıl vadeli olarak TL/USD/EURO cinsinden açılabilen ve vadesiz mevduat hesabından tercihinize göre aylık ya da 3 aylık periyotlarla düzenli para aktarma talimatı verilebilen vadeli mevduat türüdür.

Birikimli Mevduat Hesabı Özellikleri

  • Vade süresi içerisinde isteğinize bağlı olarak ödeme periyotlarını ve düzenli aktarım tutarlarını değiştirme imkanınız bulunmaktadır.
  • Birikimli Mevduat Hesabına ilk yıl uygulanacak faiz oranı hesabın açılış gününde geçerli olan bankanın en yüksek İnternet Şube 1 yıl vadeli faiz oranıdır. Birikimli Hesaba faiz tahakkukları 1 yıllık dönemlerin sonunda gerçekleşmektedir.
  • Birikimli Mevduat Hesabının izleyen yıllardaki faiz oranı her yıl faiz tahakkuklarının gerçekleştiği günlerde geçerli olacak olan bankanın en yüksek İnternet Şube 1 yıl vadeli faiz oranı olacaktır.
  • Üst üste 3 kez ödeme talimatınızın gerçekleştirilmemesi halinde, Birikimli Mevduat Hesabı’nız otomatik olarak kapatılacak ve hesabınızdaki bakiyeniz vadesiz mevduat hesabınıza aktarılacaktır.
  • Birikimli Mevduat Hesabı’nızı ana vadeden önce (5 yıldan önce) kapattığınızda hesabınıza tahakkuk etmiş ve anaparaya eklenmiş faiz tutarları var ise tahakkuk eden faiz tutarları geri alınmamaktadır.
  • Birikimli Mevduat Hesabı’nızdan 5 yıllık ana vade süresi öncesinde para çekmek istemeniz halinde hesabınız kapatılarak bakiyeniz vadesiz mevduat hesabınıza aktarılmaktadır.
Hemen Başvur »