Demir Sigorta, 1993 yılında insana odaklanmış, müşterilerinin memnuniyetine öncelik tanıyan sigorta şirketi olabilmek için ilk çalışmalarına başlamıştır.

Demir Hayat Seyahat Sigortası

Sigortalıların yurt dışı seyahatleri sırasında hastalık veya kaza geçirmesi sonucunda ihtiyaç duyabileceği tedavi masraflarını poliçede belirlenmiş limitler dâhilinde güvence altına alan sigortalardır. 

Sigortalının isteğine bağlı olarak sadece Avrupa ülkelerinde yapacağınız seyahatler için satın alabileceğiniz gibi tüm dünyaya yapacağınız seyahatleriniz için de faydalanabilirsiniz. 

Seyahat Sigortası Çeşitleri:

Seyahat sigortaları iki farklı şekilde düzenlenmiştir. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Beher Seyahat Sağlık Sigortası: Sigorta süresi 7, 15, 30, 45, 90 gün olmak üzere farklı seçenekler halinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre düzenlemiştir. Bu sigorta paketi daha nadir yurt dışında bulunan müşteriler için düzenlenmiştir.

Yıllık Seyahat Sağlık Sigortası: Sigorta süresi bir yıl olarak belirlenmiş olup, poliçede belirlenmiş olan ülkeye yapacağınız seyahatleriniz için geçerli olmaktadır. Bu bir yıllık süre içerisinde bir kez poliçe yaptırmanız yeterli olacaktır.


Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et