Ziraat Bankası Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Ziraat Bankası Biriken Vadesiz Altın Mevduat hesabı ile tasarruflarınızı altın mevduatında değerlendirirken, isteğinize göre belirleyeceğiniz vadelerde altın birikimi yapabilirsiniz.

Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı Özellikleri

  • Biriken Vadesiz Altın Mevduat hesaplarında kayıtlı altınlar, 1000/1000 saflıktaki altınlardır. Hesap açılışı ve gerçekleştirilecek alım-satım işlemlerinde fiziki altın olarak ödeme/teslimat yapılmayacaktır.
  • Ödeme takviminin “periyodik” (günde, haftada, ayda, üç ayda bir) veya “serbest” (sizin belirleyeceğiniz bir takvim) seçilmesi mümkün olup istenildiği kadar ödeme sayısı girilebilecektir.
  • Biriken Vadesiz Altın Mevduat hesaplarında talimatlar; belirli tarihlerde istenilen miktarda gram olarak altın alımı şeklinde olabileceği gibi, belirlenebilecek bir tutar karşılığında altın alımı şeklinde de verilebilecektir.
  • Hesapta bakiye bulunmaması nedeniyle altın alımının yapılamadığı durumlarda talimat geçerliliğini yitirmeyecek, talimatla belirlenmiş olan takip eden dönemlerde/tarihlerde bakiye yeterli oldukça alım işlemi yapılmaya devam edecektir.
Diğer Bankalara Başvur »