}

Yapı Kredi Sağlık Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Sağlık Sigortası, sigorta süresi boyunca, sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı oluşacak tedavi masraflarını poliçede yazılan miktar dâhilinde karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış sigorta çeşididir.

Yapı Kredi Sağlık Sigortası kapsamında müşterilerine 5 farklı ürün seçeneği sunuyor. Bu seçenekler:

Can Sağlığı Sigortası

WİP Sağlık Sigortası

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası

Moral Destek Sigortası

Alternatifli Seyahat Acil Sağlık Sigortası

Can Sağlığı Sigortası: Can Sağlığı Sigortası, sağlık ihtiyaçlarımızın tamamını, farklı ek hizmetleri de içine alacak şekilde karşılayıp aynı zamanda, her bütçeye uygun, kişiye özel alternatifler sunan bir üründür.

WİP Sağlık Sigortası: WorldCare Insurance Plan ile Allianz Sigorta, yurt dışında veya yurt içinde oluşacak sağlık harcamalarınızı, çok geniş limitlerle teminat altına alıp, müşterilerine tüm dünyada tedavi olma imkanısunmaktadır.

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası: Sosyal güvencenizin yeterli olmadığı durumlarda, yatarak tedavilerde geçerli ek masraflar için maddi destek sağlayan bir pakettir. 

Moral Destek Sigortası: 18-50 yaş aralığında olup kanser veya kanser şüphesi nedeniyle herhangi bir tıbbi araştırma geçirmediyseniz bu sigortayı yaptırarak kendinize güvence sağlayabilirsiniz.

Alternatifli Seyahat Acil Sağlık Sigortası: ABD ve Kanada hariç tüm dünyada yapacağınız seyahatlerde kaza ve ani hastalık durumunda, Alternatifli Seyahat Acil Sağlık Sigortası yaptırarak güvence sağlayabilirsiniz. Avrupa Birliği standartlarında güvence sağlarken, aynı zamanda sağlık danışmanlığı ve asistans hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Diğer Bankalar

Akbank Halkbank QNB Finansbank
Anadolubank HSBC TEB
Burgan Bank ICBC Turkey Vakıfbank
DenizBank ING Bank Ziraat Katılım
Garanti Bankası İş Bankası