}

Yapı Kredi Hayat Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Hayat sigortası, belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşamını kaybetmesi veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması durumunda kendisine veya belirlediği kişilere sigorta bedelinin ödendiği sigorta türüdür. 

Yapı Kredi Hayat Sigortası alanında kapsamlı ürünler sunmaktadır. Bu ürünler:

İdeal Hayat Sigortası

Kredili Hayat Sigortası

Kobi Hayat Sigortası

İdeal Hayat Sigortası: Bu sigorta paketi ile vefat ya da tam ve daimi maluliyet durumlarında güvence sağlanmaktadır. İdeal Hayat Sigortası yaptırarak maluliyet durumunda kendinize, vefat durumunda da sevdiklerinize güvence sağlamış olursunuz.

Kredili Hayat Sigortası: Bireysel kredi kullanan müşterilerin vefatı veya tam ve daimi maluliyeti durumlarında kredi borcunun teminat kapsamında güvence altına alan sigortadır. Borç kapatıldıktan sonra ise varsa kalan tutar ailenize veya sevdiklerinize ödenmektedir.

Kobi Hayat Sigortası: Bu sigorta ürünü ile işletmelerin Yapı Kredi Bankası’ndan kullandığı nakit ya da gayri nakit ticari kredi süresince şirketin sahibi veya ortağının yaşam kaybı ve tam ve daimi maluliyet riskine karşı, işletmeye güvence sağlayan sigorta paketidir.

Diğer Bankalar

ABank Garanti Bankası QNB Finansbank
Akbank Halkbank TEB
Anadolubank HSBC Vakıfbank
Burgan Bank ICBC Turkey Ziraat Bankası
DenizBank ING Bank
Fibabanka İş Bankası