}

Vakıfbank Ferdi Kaza Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Ferdi Kaza Sigortası, sigorta süresi boyunca dünyanın neresinde olursanız olun karşılaşabileceğiniz kazalar sonucunda oluşabilecek vefat/sakatlık durumlarına karşı sizi ve ailenizi teminat altına alan sigorta çeşididir.

Vakıfbank’ın Ferdi Kaza alanında müşterilerine sunduğu ürünler şunlardır:

Olmaz Deme Olur Ferdi Kaza Sigortası

Hep Destek Ferdi Kaza Sigortası

Devamlı Yaşam Standardı ( Gelir Koruma İşsizlik Sigortası)

Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası

Olmaz Deme Olur Ferdi Kaza Sigortası: Sigortalıyı, her an başına gelebilecek kaza sonucu vefat ya da maluliyet riskine karşı bir yıl boyunca koruma altına alan sigortadır.

Olmaz Deme Olur Ferdi Kaza Sigortası ile sigortalının bir kaza sonucu vefat etmesi, yaralanması ya da sakat kalması durumlarında oluşacak maddi kayıpları en aza indirerek sigortalıya ve ailesine güvence sağlanır. 

Hep Destek Ferdi Kaza Sigortası: Sigortalı kişinin başına gelebilecek ani ve beklenmedik olaylara karşı maddi destek sağlayan bir sigortadır.

Hep Destek Ferdi Kaza Sigortası ile sigortalının bir kaza sonucu yaşamını yitirmesi, yaralanması ya da maluliyeti, vücudunda kırık veya yanık gibi risklerin meydana gelmesi sonucunda oluşacak maddi kayıpları en aza indirerek güvence sunar.

Devamlı Yaşam Standardı ( Gelir Koruma İşsizlik Sigortası): Gelir Koruma İşsizlik Sigortası, sigortalı kişinin bir kaza sonucu yaşamını yitirmesi, yaralanması, sakat kalması ya da işsiz kalması gibi durumlar sonucu oluşacak maddi kayıplarını en aza indirerek sigortalıya ve ailesine güvence sunar.

Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası: Sigortalıyı, her an başına gelebilecek kaza sonucu vefat ya da maluliyet riskine karşı bir yıl boyunca koruma altına alan sigortadır.

Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası ile sigortalı kişinin bir kaza sonucu yaşamını yitirmesi, yaralanması ya da sakat kalması gibi riskler sonucu oluşacak maddi kayıpları en aza indirilmiş olur. Ayrıca sigortalıya ve ailesine güvence sunarken ek fayda paketi ile diş sağlığı, medikal asistans ve sağlıklı beslenme hizmetleriyle sigortalıya faydalı olmaktadır.Diğer Bankalar

ABank Halkbank QNB Finansbank
Akbank HSBC TEB
Albaraka Türk ICBC Turkey Türkiye Finans Katılım Bankası
Anadolubank ING Bank Yapı Kredi
Burgan Bank İş Bankası Ziraat Bankası
DenizBank Kuveyt Türk
Garanti Bankası Odeabank