Vakıf Hayat ve Emeklilik, 1991 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılında almış olduğu Bireysel Emeklilik Lisansı ile Hayat ve Emeklilik sistemlerine ek olarak Bireysel Emeklilik sistemini de dâhil etmiştir.

Vakıf Emeklilik Ürünleri

Vakıf Hayat ve Emeklilik, kendinizi güvence altında hissetmenize yardımcı olurken, yaratıcı ve kolay anlaşılır ürünleri ile müşterilerinin finansal problemlerine çözüm bulmak için çalışmaktadır.

Başlıca ürünleri şunlardır:

Vakıf Emeklilik Hayat Sigortası

Aniden yaşanacak maluliyet durumlarında kişinin kendisine, vefat durumunda ise kanuni mirasçılarına maddi destek sağlayarak, sigortalının ve sevdiklerinin yaşam standartlarının korunmasına yardımcı olan sigorta çeşididir.

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası

Sigortalının ufak tasarruflarını değerlendirmesine yardımcı olurken, yaşamında karşılaşacağı olumsuz durumlara karşı hayat standartlarını aynı şekilde devam ettirmesi için emeklilik döneminde elde ettiği gelire ek bir gelir sunan sigorta çeşididir.

Vakıf Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası

Ani ve harici gerçekleşecek olan kazalar sonucunda, sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren bir sene içerisinde vefat etmesi durumunda oluşacak masraflarınızı poliçede belirtilen limitler dâhilinde güvence altına sigorta çeşididir.

Vakıf Emeklilik Hakkında

Vakıf Hayat ve Emeklilik, 1991 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılında almış olduğu Bireysel Emeklilik Lisansı ile Hayat ve Emeklilik sistemlerine ek olarak Bireysel Emeklilik sistemini de dâhil etmiştir. Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin alanında uzmanlaşmış oldukça güçlü ortakları bulunmaktadır. Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin hisselerinin %53,9’u T.C. Vakıflar Bankası TAO’ya, %37’si Güneş Sigorta’ya ve %9,1’i diğer hissedarlarına ait olmak üzere güçlü bir şirket yapısı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vakıf Emeklilik İletişim Bilgileri

Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:78-80 Akabe Ticaret Merkezi K:3 D:101 Mecidiyeköy 34394 Şişli – İstanbul

Müşteri İletişim Merkezi Tel: 444 9 237

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Işık Sigorta Aegon Hayat Emeklilik
Aksigorta Liberty Sigorta Allianz Hayat Emeklilik
Allianz Sigorta Mapfre Sigorta Anadolu Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Neova Sigorta Axa Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Ray Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Sompo Japan Sigorta NN Hayat Emeklilik
Eureko Sigorta Koru Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta Unico Sigorta
Groupama Sigorta Zurich Sigorta Quick Sigorta
Güneş Sigorta Acıbadem Sigorta
HDI Sigorta Demir Hayat Sigorta