Unico Sağlık Sigortası

İnsan sağlığının hayattaki en önemli değer olduğu bilinci ile hareket eden Unico Sigorta, tedavisi oldukça maliyetli olan hastalıklarınızın tedavisi için müşterilerini teminat altına almaktadır.

Unico Sağlık Sigortası Çeşitleri

Müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışarak, ihtiyaçları için her bütçeye uygun ürünler geliştirmiştir. Bu ürünler:

- Tamamlayıcı Sağlık – Ameliyat Sigortası

- Acil Sağlık Sigortası

- Kritik Hastalık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık – Ameliyat Sigortası: Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) ve Unico Sigorta ile anlaşmalı olan özel sağlık kuruluşlarında kaza veya hastalık sonucu gerçekleştireceğiniz ameliyatların fark ücretlerini karşılayan sağlık sigortası ürünüdür. 

Acil Sağlık Sigortası: Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenmiş olan 32 acil durum kapsamındaki hastalıklar için tedavi masraflarını poliçede belirlenen limitler dâhilinde güvence altına alan sigorta paketidir.

Kritik Hastalık Sigortası: Ana teminatı sigortalının hayatını kaybetmesi, diş hastalığı ve 9 kritik hastalıklar olan belirleyerek, poliçenin düzenlenmesinden sonra sigortalıda ortaya çıkan kritik hastalıkların tedavi masraflarını teminat altına alan sigorta paketidir. 


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta