TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Happy Card
Başvur
1,80
 • Yurtdışında Harcama
 • Nakit Avans
Happy Card Kampanyaları
KampanyaGeçerlilik Tarihi

Happy Card Çeşitleri

Happy Kart, Türkiye Finans ve Garanti Bankası işbirliğiyle yapılan anlaşma çerçevesinde Bonus özellikli olarak Türkiye Finans tarafından çıkarılan bir kredi kartıdır.
Happy Card Bonus Platform üyesi olan tüm üye işyerlerinde, taksit seçenekleri ve Bonus Puan gibi Bonus Card’a ait tüm avantajları size sunmaktadır.
Kartınız ile dünyanın her yerinde harcama yapabilir ve bonus imkanlarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Happy Card'ınızla alışveriş yaptıkça bonus kazanır, kazandığınız bonusları program üyesi iş yerlerinde harcayabilir, isterseniz biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.Happy Card Özellikleri

 • Happy Card’ın sunduğu ücretsiz, komisyonsuz, vade farksız avans ile acil ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilir, geri ödemelerinizi vade farkı ödemeden rahatça yapabilirsiniz.
 • Happy Card ile yaptığınız harcamalar üzerinden hak kazanacağınız avans için, kullandığınız miktarın üzerinden kâr, komisyon, ücret ve sair herhangi bir ilave bedele katlanmadan geri ödeme yapabilirsiniz.
 • Yol yardımı, konut yardımı, medikal yardım, yurt içi concierge hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Kredi kartlarımız ile yurt içi ve yurt dışında tek çekim olarak yapılan alışverişlerinizi talebiniz ile sonradan taksitlendirilebilirsiniz.
 • Türkiye Finans müşterileri kart koruma planı sayesinde dünyanın neresinde olursa olsunlar cüzdanlarında bulunan tüm banka ve kurumlara ait kartların çalınması ve kaybolmasına karşı güvende.
 • Kredi ve banka kartları, ehliyet gibi cüzdanınızda taşıdığınıız plastik kartlar ile ilgili her türlü riskin hesaplandığı Kart Koruma Planı ile tüm kartların yetkisiz kullanımdan doğabilecek olası zararlar karşısında güvence altına olacaksınız.

Happy Kahramanmaraşspor

Happy KahramanmaraşsporHappy Kahramanmaraşspor Card sahipleri; indirim, taksit, ekstra puan kazanımı gibi avantajların yanında, Kahramanmaraşspor'a özel hediyeler ve maç biletleri kazanıyor, yapacağı alışverişlerden kazandığı puanlarla kulübüne destek oluyor.

Happy Kahramanmaraşspor Özellikleri

 • Kartınızla Türkiye'nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus'un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilir, birçok ayrıcalığa sahip olursunuz. Üstelik anlaşmalı iş yerlerinde taksit, Bonus kazanma/harcama ve tüm kampanyalardan yararlanma imkanları sizleri bekliyor.
 • Happy Kahramanmaraşspor Card’ınızla, Kahramanmaraşspor'un 12 Şubat Stadı'ndaki tüm lig maçlarında sizin için özel ayrılmış olan 100 adet biletten birini kazanma fırsatına sahip olursunuz.
 • Happy Kahramanmaraşspor Card’ınız ile yapacağınız her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulübünüze katkıda bulunursunuz.