Hemen Araba Sat

Güncelleme: 15.10.2021 Yayımlama: 02.12.2019 | Okuma Süresi: 2 dk.
Araban İçin Online Teklif Al  

Arabanızı satmak istiyorsanız, Araba.com'un geliştirdiği "hemen araba sat" sistemi üzerinden dakikalar içerisinde online olarak teklif alıp arabanızı anında satabilirsiniz. Hemen araba sat sisteminden online teklif almak için tıklayın.

“Hemen Araba Sat” Sistemi Nedir?

Hemen araba sat, aracını satmak isteyen ancak ilan vermek, alıcılarla görüşerek pazarlık yapmak istemeyen ya da acil nakit ihtiyacı için beklemeden hemen aracını elden çıkarmak isteyen kişiler için geliştirilmiş bir sistemdir. 

Hemen Araba Sat üzerinden araç bilgilerinizi girerek randevu alabilirsiniz. Ardından ilgili kişilerce arabanınızın değeri belirlenir ve satış gerçekleştirilir. 


Trafik Sigortası Fiyatları - 06 Temmuz 2022

İstanbul 1784 TL
Ankara 1742 TL
Diğer İller 1636 TL
İstanbul 1915 TL
Ankara 1955 TL
Diğer İller 1729 TL
İstanbul 2008 TL
Ankara 1903 TL
Diğer İller 1767 TL

Tüm Trafik Sigortası Tekliflerini Listele


20 sigorta şirketinden 1 dk. içinde trafik sigortası teklifi almak için trafik sigortası, kasko teklifi almak için kasko sigortası sayfamızı ziyaret edin.


Nasıl Çalışır?

Araba sat sistemi şu şekilde işler:

  1. Aracının bilgilerini girerek bir fiyat teklifi alınır.
  2. Kişi teklifle ilgilenirse randevunu alarak aracını Hemen Araba Sat noktalarından birine götürür. 
  3. Araca ekspertiz yapılarak değeri belirlenir ve belirlenen değer üzerinden satın alınır.

Araç Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Araç fiyatı belirlenirken satmak istenilen araca ait marka, model, km bilgileri ile araç hasar geçmişi istenir. Verilen bu bilgiler doğrultusunda eksper de incelemesini gerçekleştirir ve ortaya bir fiyat aralığı çıkar.

Acil satış kapsamında değerlendirilen araca piyasa satış fiyatının biraz altında belirlenen bir fiyat teklifi sunulur. Teklifin kabul edilmesi ve onayın sonrasında aracınızı uzmanlar eşliğinde Araba.com’a satabilirsiniz.

Arabanızı normal değerinin altına satmak istemiyorsanız eksper aracılığı ile belirlenen “hızlı satar” fiyatı üzerinden ücretsiz ilan vererek aracınızı satabilirsiniz. Ancak bu durumda satış süresi “hemen araba sat” sistemindeki gibi gün içerisinde değil istediğiniz fiyatı veren bir alıcı çıkma durumuna göre değişecektir.


Kolay Onaylanan Kredi Kartları:

Garanti BBVA Bonus Card
Ödül Para/Puan -
Yıllık Ücret 216 TL
Akbank Axess
Ödül Para/Puan -
Yıllık Ücret Ücretsiz
DenizBank Bonus Gold
Ödül Para/Puan -
Yıllık Ücret 188 TL

Tüm Kredi Kartları


* Tüm kredi kartlarını görmek ve karşılaştırmak için kredi kartı başvurusu sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca tablo internet sitemiz üzerinden başvuruda bulunan kullanıcıların onaylanma verilerine göre oluşturuldu. 


Aracın Satış Masrafları Kim Tarafından Karşılanır?

Satış için noter satış bedeli aracı satın alan taraf olan "araba.com" tarafından karşılanır. Ayrıca araç için ekspertiz yapılmadan önce verilen fiyat teklifi 5 iş günü için geçerlidir. Verilen teklifin beğenilmesi durumunda ise randevu talebi oluşturularak verilen randevu gün ve saatinde satış işlemi gerçekleştirilir.

“Hemen Araba Sat” Kimler Tarafından Tercih Edilmeli?

“Hemen araba sat” daha çok acil durumdan kaynaklı satış yapmak isteyenlere uygun bir satış türüdür. Çünkü piyasa fiyatının bir miktar da olsa altına satılır. Galeriden acil satış sistemine benzer şekilde acil nakit ihtiyacına uygun bir fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir.


Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et