}

TEB Hayat Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Hayat sigortası, belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşamını kaybetmesi veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması durumunda kendisine veya belirlediği kişilere sigorta bedelinin ödendiği sigorta türüdür. 

Teb’in müşterilerine sunmuş olduğu 4 ürün içerisinden istediğinizi seçerek hayatınızı güvence altına alabilirsiniz. Bu ürünler:

Pratik Hayat Sigortası

Hayat Koruma Paketleri

Yaşam Gücü Sigortası

Eğitim Geleceğim Sigortası

Pratik Hayat Sigortası: Vefat ve Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak için Pratik Hayat Sigortasını tercih edebilirsiniz.

Sigorta için yaş aralığı 18-60, faydalanma yaş aralığı 18-65’dir.

Hayat Koruma Paketleri: Tercihleriniz doğrultusunda seçebileceğiniz farklı teminat alternatifleri içeren bir sigorta paketidir. Paket kapsamında sunulan poliçeler yenileme garantisinin ile birlikte prim garantisini de içermektedir. 

Yaşam Gücü Sigortası: Yaşam Gücü Sigortası sayesinde “Tehlikeli Hastalıklar”,” Tam ve Daimi Maluliyet” riski kaynaklı gelir elde edemediğiniz durumda TEB kredi kartı ödemelerinizi garantiye altına almış olursunuz. Sigorta için yaş aralığı 18-60, faydalanma yaş aralığı 18-65’tir.

Eğitim Geleceğim Sigortası: Bu sigorta paketini alarak sorumluluğunu aldığınız ve eğitimlerine başlayan/devam eden çocuklarınızın; başınıza gelebilecek vefat ya da maluliyet durumlarında eğitimlerinin aksamaması için tek seferde tazminat ödemesi yapar. Kendi çocuğunuz dışındaki kişiler için de Eğitim Geleceğim Sigortası yaptırabilirsiniz. 18 ile 65 yaş arasındaki kişiler Eğitim Geleceğim Sigortasından yararlanabilirler.

Diğer Bankalar

ABank Garanti Bankası QNB Finansbank
Akbank Halkbank Vakıfbank
Anadolubank HSBC Yapı Kredi
Burgan Bank ICBC Turkey Ziraat Bankası
DenizBank ING Bank
Fibabanka İş Bankası