}

TEB Ferdi Kaza Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Ferdi Kaza Sigortası sayesinde başınıza gelebilecek kazalar sonucu oluşan ölüm ya da sakatlık durumlarında teminat sağlamış olursunuz. Bu sigorta türünde ödeme tutarları yaş kriterleri baz alınarak oluşturulur.

Teb Ferdi Kaza Sigortası olarak 4 ayrı ihtiyaca yönelik paketini müşterilerine sunuyor;

Ferdi Kaza Güvencem

Benim Ailem Sigortası

Çocuğumun Eğitim Sigortası

Okullu Sigortası

Ferdi Kaza Güvencem: Bu sigorta paketi ile kaza sonucu vefat ve maluliyet risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alarak aynı zamanda geniş kapsamlı asistans hizmetleri ile medikal, sosyal hizmetler ve konut asistans hizmetlerine de sahip olabilirsiniz. Sigorta için yaş aralığı 18-70’dir.

Benim Ailem Sigortası: Benim Ailem Sigortası ile kendinizi ve ailenizi kazalara karşı korur. Ayrıca sizin, eşinizin, çocuklarınızın ve birlikte yaşayıp bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin, hizmetlilerin ve evcil hayvanlarınızın, üçüncü kişilere verebilecekleri maddi ve bedeni zararları da karşılar.

Çocuğumun Eğitim Sigortası: Velinin kaza sonucu yaşamını kaybetmesi veya sürekli sakat kalması durumunda, eğitim süresince çocuğun eğitim masraflarını ödemeyi garanti eden sigorta paketidir.

Okullu Sigortası: Okullu Sigortası ile öğrenciler kazalara karşı korunarak, ayrıca 3. şahıslara verebilecekleri maddi ve bedensel hasarların maddi sonuçlarını teminat altına almaktadır.

Diğer Bankalar

ABank Halkbank QNB Finansbank
Akbank HSBC Türkiye Finans Katılım Bankası
Albaraka Türk ICBC Turkey Vakıfbank
Anadolubank ING Bank Yapı Kredi
Burgan Bank İş Bankası Ziraat Bankası
DenizBank Kuveyt Türk
Garanti Bankası Odeabank