Sompo Japan Sigorta Sağlık Sigortası

Sigorta süresi boyunca, sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı oluşacak tedavi masraflarını poliçede yazılan miktar dâhilinde karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış sigorta çeşididir.

Sompo Japan Sigorta Sağlık Sigortası Çeşitleri

Sompo Japan sağlık sigortası alanında müşterilerine dört farklı ürün sunmaktadır.

Bu ürünler:

- Elit Özel Sağlık

- Elit Acil Sağlık

- Elit (Yabancılar İçin) Sağlık

- Tehlikeli Hastalıklar

Elit Özel Sağlık: Elit Özel Sağlık Sigortası, yatarak tedavinin yanında ayakta tedavi ve bu tedaviler sırasında gerekli olan tahlil, röntgen gibi hastane masraflarını da kapsamaktadır. Türkiye'nin önde gelen pek çok sağlık kuruluşunda geçerli olan özel sağlık sigortasıdır. Elit Özel Sağlık Sigortası kapsamlı teminatları limitsiz olarak sunduğu için kendinizi güvence altında hissedersiniz.

Elit Acil Sağlık: Elit Acil Sağlık Sigortası Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenerek “acil durum” tanımına giren; ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen ve müdahale edilmediği takdirde hayati risk yaratan durumlarda güvence sağlamaktadır.

Teminat kapsamındaki tüm acil sağlık sorunlarında hastane masraflarınızı limitler dahilinde herhangi bir ek ücret ödemeden karşılayabilirsiniz. Bu sigorta teminat ve limitler dahilinde yurtdışında da sizi güvence altına almaktadır.

Elit (Yabancılar İçin) Sağlık: Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de yaşaması için yaptırması gereken sigorta çeşididir. Bu sigortayı yaptırmayan yabancı uyruklu kişiler ikamet izni alamamaktadır.

Tehlikeli Hastalıklar: Kanser, kalp krizi, MS (Multiple Sklerosis) gibi devlet olanaklarının kısıtlı olduğu ancak tedavi masraflarının olduğu hastalıkları kapsayan sigorta paketidir. Bu pakette Sağlık Sigortası gibi bir anlaşmalı kuruma ihtiyaç yoktur.Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta