Ray Sigorta, Türk Hava Yolları, Denizcilik işletmeleri, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), Devlet Demiryolları girişimleri ile 1958 yılında ülkemizde kurulmuştur.

Ray Seyahat Sigortası

Yurt içinde veya yurt dışında gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz ani ve beklenmedik sağlık risklerine karşı sigortalıyı koruyan sigorta çeşididir.

Poliçeyi, 69 yaş ve üzeri kişiler için sadece kaza durumlarını sigortalamakta olup, 0-69 yaş aralığında bulunan herkes poliçeden faydalanabilmektedir.

Ray Seyahat Sigortası Çeşitleri

Ray Sigorta tarafından hazırlanmış olan iki farklı seyahat sigortası bulunmaktadır.

  • Tripplus Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası: Yurt içinde gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz risklere karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. 
  • Tripplus Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası: Yurt dışına gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz sırasında yaşayacağınız olumsuz durumlar sonucunda oluşacak masraflara karşı kendinizi teminat altına alabilirsiniz.


Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et