}

Odeabank Ferdi Kaza Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Ferdi Kaza Sigortası sayesinde başınıza gelebilecek kazalar sonucu oluşan ölüm ya da sakatlık durumlarında teminat sağlamış olursunuz. Bu sigorta türünde ödeme tutarları yaş kriterleri temel alınarak oluşturulur.

Odeabank Ferdi Kaza alanında müşterilerine 3 ürün seçeneği sunmaktadır. Bu ürünler:

Acil tedavi durumları için Acil Durum Ferdi Kaza Sigortası;

Olası bir deprem ve kaza durumunda geçerli Depremli Ferdi Kaza Sigortası;

Yaşamsal risklerinizi 10 yıl boyunca aylık maaş ile güvence altına almanız için Maaş Güvenceli Ferdi Kaza Sigortası;

Acil Durum Ferdi Kaza Sigortası: Odeabank MetLife işbirliğiyle sunulan bu paket ile hem kazalara karşı güvence sağlayabilir hem de acil tedavi gerektiren durumlarda maddi desteği yanınızda hissedebilirsiniz.

Acil Durum Ferdi Kaza Sigortası, acil durumlarda hastane giderlerinizi teminat limitleri kapsamında karşılayarak, kaza sonucu yaşam kaybınız ve kaza sonucu maluliyetiniz durumunda finansal güvence sağlayan bir yıllık sigortadır.

Depremli Ferdi Kaza Sigortası: Depremli Ferdi Kaza Sigortası kapsamında kaza ve deprem sonucu yaşam kaybı ve maluliyet risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi maddi teminat altına almanız mümkün.

Maaş Güvenceli Ferdi Kaza Sigortası: Maaş Güvenceli Ferdi Kaza Sigortası kapsamında kaza sonucu yaşam kaybı ve maluliyet durumlarına karşı kendinizi ve sevdiklerinizi maddi teminat altına alabilirsiniz.

Kaza sonucu vefat durumunda sevdikleriniz ve yakınlarınız,  tercih edilen sigorta seçeneğine göre 10 yıl boyunca düzenli aylık ödeme alabilecekler.

Kaza sonucu maluliyet durumunda ise ödeme 10 yıl boyunca sigortalıya yapılacaktır.

Diğer Bankalar

ABank Halkbank TEB
Akbank HSBC Türkiye Finans Katılım Bankası
Albaraka Türk ICBC Turkey Vakıfbank
Anadolubank ING Bank Yapı Kredi
Burgan Bank İş Bankası Ziraat Bankası
DenizBank Kuveyt Türk
Garanti Bankası QNB Finansbank