Odeabank sunmuş olduğu sigorta, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı ürünlerine ulaşabilir, diğer bankaların ürünleri ile kıyaslayarak, size özel fırsatlar ile anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

En Uygun İhtiyaç Kredisi Oranları | 10.000 TL 36 Ay Vade

Kredi Adı Nakit Hazır Bayram Kredisi Aylık Taksit 364 TL Faiz Oranı %1,29 Toplam Maliyet 13.169 TL Devam Et »

En Uygun Taşıt Kredisi Oranları | 30.000 TL 36 Ay Vade

Kredi Adı Taşıt Kredisi Aylık Taksit 1.068 TL Faiz Oranı %1,15 Toplam Maliyet 38.460 TL Devam Et »

Odeabank Kredi Başvurusu

Odeabank sunduğu konut, ihtiyaç ve taşıt kredileriyle müşterilerine bireysel kredi kapsamında tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyor. Bu fırsatlardan faydalanmak ve hayalinizdeki eve ya da araca ulaşmak, nakit ihtiyacınızı karşılamak için gerekli evrakları tamamlamanız ve aranan koşulları sağlıyor olmanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra internetten en çok aranan kredi tekliflerini incelemek için aşağıdaki popüler hesaplamalar bölümünü kullanabilirsiniz.

En Avantajlı Kredi Kartı Teklifleri

Bank’O Card

Bank’O Card

Bank'O Card

Aidat 0,00 TL Puan/Mil Puan Başvur »

Odeabank Popüler Kredi Hesaplamaları

Odeabank Kredi Hesaplama

Odeabank hazırladığı konut, ihtiyaç ve taşıt kredi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Evlilik, elektronik eşya, tatil, borç kapama gibi her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz İhtiyaç Kredisi; hayalinizdeki eve ulaşmanız için Konut Kredisi; 0 km ya da 2. el için araçlar için Taşıt Kredisi gibi fırsatlar sunan Odeabank kredi hesaplamalarını aşağıdaki butonlar yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Faiz oranlarını, aylık ödenecek tutarları hesaplayarak kredi başvurunuz öncesinde bilgi edineceğiniz hesaplama araçlarıyla daha güvenli kararlar verebileceksiniz. İsterseniz aşağıda bulunan hesaplama aracı sayesinde Odeabank’ın krediler bazındaki faiz oranlarını inceleyebilir, özel olarak ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi hesaplaması yapmak için yine aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

Odeabank Kredi Faiz Oranları

Odeabank Hakkında

Şubeleşme hedefleri doğrultusunda 2012 sonu itibarıyla 6. şubesini açmış olan Odeabank A. Ş. 2013 sonunda 32 şube, 2017’de ise 100 şubeye ulaşma hedefindedir.

Odeabank A. Ş.’nin ana hissedarı Bank Audi, merkezi Lübnan’da bulunan ve 11 farklı ülkede var olan bölgesel bir gruptur. Grup kurumsal, ticari, bireysel, yatırım ve özel bankacılık da dahil olmak üzere bankacılığın tüm birimlerinde faaliyet göstermektedir. 2011 Aralık sonu itibariyle konsolide aktifleri 28,7 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir. 5 000’e yakın bordrolu çalışan sayısıyla Bank Audi Grup’un hissedar tabanı, 2.500’ü aşkın hisse ve / veya Global Depo Sertifika sahibini kapsamaktadır.

Odeabank İletişim

Odeabank A. Ş. 12 Mart 2012 tarihinde kurulmuştur. 2 Ekim 2012 tarihinde faaliyet iznini alan banka, böylece Türk bankacılık sektörüne resmi olarak giriş yapmıştır.

Adres : Levent 199, Büyükdere Cad. No:199 Kat:33-39 34394 Şişli, İstanbul

Telefon : (0212) 304 84 44

Şikayet Hattı : 444 8 444

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,40 ile %21,96 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.859,36 ₺, yıllık maliyet oranı %17,40, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 12.909,36 ₺'dir.

Diğer Bankalar

ABank Enpara Nuvo
Akbank Fibabanka Şeker Finans
Akbank Direkt Finansbank Şekerbank
Albaraka Türk Garanti Bankası TEB
Anadolubank Halkbank TurkishBank
Bank Asya HSBC Türkiye Finans Katılım Bankası
BankPozitif ICBC Turkey Vakıfbank
Burgan Bank ING Bank Yapı Kredi
CepteTeb iGaranti Ziraat Bankası
Citibank İş Bankası Ziraat Katılım
DD Mortgage Koçfinans
DenizBank Kuveyt Türk
Dijital Deniz Mutluparam