Nuvo sunmuş olduğu sigorta, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı ürünlerine ulaşabilir, diğer bankaların ürünleri ile kıyaslayarak, size özel fırsatlar ile anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Nuvo Kredi Başvurusu

NUVO ile şubeye gitmeden tüm ihtiyaçlarınız için masrafsız ve düşük faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanabilir, işlemlerinizi belgesiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Nuvo kredi ürünlerini inceleyerek diğer bankalarla karşılaştırabilir kendinize en uygun Nuvo kredisi diğer sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. NUVO Masrafsız Kredi ile 1-36 ay arası vadede ödeme seçenekleriyle en az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun dışında, Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde mevcut NUVO müşterisi iseniz 75.000 TL’ye kadar onaylı hazır ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Yapıkredi sayfasına gitmek için lütfen tıklayın.

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %23,28 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.936,97 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 12.986,97 ₺'dir.