Nuvo sunmuş olduğu sigorta, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı ürünlerine ulaşabilir, diğer bankaların ürünleri ile kıyaslayarak, size özel fırsatlar ile anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Nuvo Kredi Başvurusu

NUVO ile şubeye gitmeden tüm ihtiyaçlarınız için masrafsız ve düşük faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanabilir, işlemlerinizi belgesiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. NUVO Masrafsız Kredi ile 1-36 ay arası vadede ödeme seçenekleriyle en az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun dışında, Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde mevcut NUVO müşterisi iseniz 75.000 TL’ye kadar onaylı hazır ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Yapıkredi sayfasına gitmek için lütfen tıklayın.

Nuvo Kredi Hesaplama

Nuvo müşterilerine ihtiyaç kredisi kapsamında imkânlar sunmaktadır. Nuvo ihtiyaç anında masrafsız ve uygun faizli krediyi müşterilerine sunmaktadır. Hem de şubeye gitmeden, 36 aya varan vadelerle. Aşağıda bulunan hesaplama aracı sayesinde Nuvo’nun krediler bazındaki faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Yapı Kredi’ye özel olan diğer ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi hesaplamalarını yapmak için yine aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %18,00 ile %21,96 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 3.014,86 ₺, yıllık maliyet oranı %18,00, toplam sigorta masrafı 228,33 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 13.014,86 ₺'dir.

Diğer Bankalar

ABank Enpara Odeabank
Akbank Fibabanka Şeker Finans
Akbank Direkt Finansbank Şekerbank
Albaraka Türk Garanti Bankası TEB
Anadolubank Halkbank TurkishBank
Bank Asya HSBC Türkiye Finans Katılım Bankası
BankPozitif ICBC Turkey Vakıfbank
Burgan Bank ING Bank Yapı Kredi
CepteTeb iGaranti Ziraat Bankası
Citibank İş Bankası Ziraat Katılım
DD Mortgage Koçfinans
DenizBank Kuveyt Türk
Dijital Deniz Mutluparam