NN Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

ING Grup’un, Oyak Emeklilik’in %100 hissesini satın alması ile 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

NN Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

Hayat sigortası, belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşamını kaybetmesi veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması durumunda kendisine veya belirlediği kişilere sigorta bedelinin ödendiği sigorta türüdür. 

NN Hayat Emeklilik Hayat Sigortası Çeşitleri

NN Hayat müşterilerine bu kapsamda üç ürün sunmaktadır;

- İyi Yaşa Hayat Sigortası

- Kredim Güvende

- Yıllık Hayat Tehlikeli Hastalıklar Paketi

İyi Yaşa Hayat Sigortası: İyi Yaşa Hayat Sigortası, sağladığı güvencenin yanı sıra prim garantisi ve yenileme garantisi de sunan bir üründür. Bu sigorta kapsamında kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alarak aynı zamanda yenilikler ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Kredim Güvende: Kredi ödemesi yaptığınız süre boyunca yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı sizi ve sevdiklerinizi korumak amaçlı hazırlanmış bir üründür. Bu süreçte, işinizi kaybetseniz bile işsizlik teminatı sayesinde kredinizi ödeme yükümlülüğünüz sigorta kapsamındadır. 

Yıllık Hayat Tehlikeli Hastalıklar Paketi: NN Hayat ve Emeklilik, bu ürünü ile vefat teminatının yanı sıra yüksek tedavi maliyetlerine yol açabilen tehlikeli hastalıklara karşı da sizi ve sevdiklerinizi güvence altına almaktadır. 18-60 yaş arasındaki sağlıklı herkes Yıllık Hayat Tehlikeli Hastalıklar Sigortası’ndan faydalanabilmektedir.Diğer Sigorta Şirketleri

Aksigorta
Avivasa Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta
Groupama Sigorta
Acıbadem Sigorta
Demir Hayat Sigorta
Aegon Hayat Emeklilik
Allianz Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik
Axa Hayat Emeklilik
Cigna Finans Hayat Emeklilik
NN Hayat Emeklilik
MetLife Hayat Emeklilik
Vakıf Emeklilik