NN Hayat Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası

Zorunlu sigortalar kapsamında yer almayan Ferdi Kaza Sigortası, başına gelebilecek ani ve harici bir kaza sonucunda sigortalının, yaşamını yitirmesi veya sakatlanması durumunda poliçe boyunca sigortalı ve sevdikleri güvence altına alınmasını sağlar. 

NN Hayat Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası Çeşitleri

NN Hayat Ferdi Kaza Sigortası kapsamında üç ürün sunmaktadır;

- Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası

- Kaza Geliyorum Demez Ferdi Kaza Sigortası

- Ferdi Kaza Sigortası

Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası: Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası sayesinde kaza sonucu oluşabilecek vefat, maluliyet ve kaza sonucu tedavi masrafları teminatları ile siz ve sevdikleriniz koruma altına alınmış olursunuz. Bu sigorta paketini aldığınız takdirde poliçenizin yürürlük tarihinden itibaren 1 yıl süreyle kullanabileceğiniz Diş Paketi de size hediye edilmektedir.

Kaza Geliyorum Demez Ferdi Kaza Sigortası: Bu sigorta paketi ile beklenmedik kazalar sonucunda ortaya çıkabilecek vefat ve maluliyet durumlarında, sizin ve sevdikleriniz koruma altında olursunuz. Sigorta paketinden 18-64 yaş arasındaki sağlıklı herkes faydalanabilir.

Ferdi Kaza Sigortası: Başınıza gelebilecek ani kaza durumlarında "keşke" dememek için Ferdi Kaza Sigortası yaptırarak kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Ferdi Kaza Sigortası; kaza sonucu vefat, kaza sonucu maluliyet ve kaza sonucu tedavi masrafları gibi teminatları kapsamaktadır.
Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Acıbadem Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Demir Hayat Sigorta
Allianz Sigorta Liberty Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Mapfre Sigorta NN Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Neova Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Ray Sigorta Vakıf Emeklilik
Eureko Sigorta Sompo Japan Sigorta Unico Sigorta
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta
Groupama Sigorta Zurich Sigorta