Mapfre Seyahat Sigortası

Yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz de karşılaşabileceğiniz kazalar ve hastalıklarınız için sigortalıyı teminat altına alan sigortalardır.

Mapfre Seyahat Sigortası Çeşitleri

Bireysel müşterileri için geliştirmiş olduğu ürünleri ile müşterilerinin ve piyasanın beklentilerine cevap vermektedir. Seyehat Sigortası kapsamında oluşturmuş olduğu ürünleri aşağıdaki gibidir:

  • Keyif Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası: İkamet adresinizin Türkiye olması durumunda seçeceğiniz bölgelere göre (Avrupa ve Schengen ülkeleri, Avrupa ve Schengen dâhil tüm dünya ülkeleri) seyahatiniz sırasında karşılaşacağınız risklere karşı sigortalıyı güvence altına almaktadır. Sigortadan 0-80 yaş arası herkes yararlanabilir ancak 66-75 yaş aralığında bulunanlar için %50 ek prim, 76-80 yaş aralığında bulunan için %100 prim alınarak poliçe kapsamına dahil olmaktadır.
  • Vize Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası: İkamet adresinizin Türkiye’de olma koşulu ile poliçede belirlenmiş olan ülkelere (Avrupa ve Schengen ülkeleri, Avrupa ve Schengen dâhil tüm dünya ülkeleri) yapacağınız ziyaretleriniz sırasında karşılaşacağınız risklere karşı sizi teminat altına alan sigortalardır. Sigortadan 0-80 yaş aralığında bulunan herkes yararlanabilir ancak 66-69 yaş aralığındaki sigortalılar için %50, 70-75 yaş aralığında bulunan sigortalılar için %100, 76-80 yaş aralığında bulunan sigortalılar için %200 oranında ek prim alınarak poliçe kapsamına dâhil olmaktadırlar.
  • Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası: İkametinizin Türkiye olması durumunda, Türkiye Cumhuriyeti veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içinde yapacağınız seyahatlerinizde geçerli olan sigortalardır. Sigortadan 0-80 yaş aralığında bulunan sigortalılar faydalanmaktadır ancak 75-80 yaş aralığında bulunan sigortalılar %100 ek prim ödemelidir. 
  • Yurt Dışı Eğitim Sağlık Sigortası (YESS): Sadece eğitim amacı ile yapacağınız yurt dışı seyahatlerinizde geçerli olan eğitim sağlık sigortasından 65 yaşından küçük herkes faydalanabilmektedir. 

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta
Aksigorta Güneş Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta HDI Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Neova Sigorta
Generali Sigorta Ray Sigorta

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

Kredi Tutarı

Vade

Kredi Tipi