Mapfre Sağlık Sigortası

Kendi ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz tedavi (yatarak veya ayakta) seçeneği ile sağlık durumunuzda aniden karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlara karşı hayatınızı kolaylaştıracak olan sigortalardır.

Mapfre Sağlık Sigortası Çeşitleri

Müşterileri için sunmuş olduğu dört farklı sağlık sigorta ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler;

  • 3S Sağlık Sigortası: Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan sağlamış olduğunuz güvenceye ek olarak sunulan, yaşanacak herhangi bir kaza veya hastalık sonucunda sizi ve sevdiklerinizi teminat altına alan sigorta türleridir.
  • Fark Yok Sigortası: Mapfre Genel Sigorta ile anlaşmalı hastanelerde geçerli olup Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında yer alan sigortalıların ek ücret ödemeden tedavilerini gerçekleştirmelerini sağlayan sigortalardır. Poliçenin geçerlilik süresi 1 yıl olup SGK’lı ve 60 ysş üzerinde olmayan herkes yararlanabilmektedir.
  • Acil Vakalar Sağlık Sigortası: Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımlanan hastalıklar ve hiç beklemediğiniz anlarda karşılaşabileceğiniz kazalar için oluşacak maddi kayıplarınızı garanti altına alan sigortalardır.
  • Tehlikeli Hastalıklar Sigortası: Poliçede belirlenmiş olan 14 farklı hastalığın teşhis ve tedavisinde ihtiyacınız olan giderleri teminat altına almaktadır. Sigortadan 20-65 yaş arası herkes faydalanabilmektedir.Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

Kredi Tutarı

Vade

Kredi Tipi