TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Kredi kartı tekliflerine göz atmak ister misiniz?

HSBC Advantage Kredi Kartı

Güncelleme: 11.02.2016
KKB ve Findeks Nedir?

HSBC Bank 2016 yılına, kredi kartı kampanyasıyla giriş yaptı. HSBC Advantage kredi kartı ile bankacılık hizmetlerinden faydalanırken, kazandırmış olduğu nakit puanlar ile ek kazançlarda sağlıyor. Örneğin, 15 Şubat’a kadar HSBC Advantage üye işyerlerinden 3 defa, en az 150 TL’lik taksitli alışveriş yaptığınız zaman, 50 TL NakitPuan kartınıza yükleniyor. Bu avantajdan yararlanmak için sadece SMS göndererek kampanyaya katılmanız yeterli.

HSBC Advantage Kredi Kartı Özellikleri 

  • HSBC Bank Şubeleri, ATM'leri ve diğer tüm bankaların ATM'lerinden Nakit Avans çekerken, vadesiz hesabınıza para aktarabilir, 
  • Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilir,
  • Advantage NakitPuan ve Advantage TatilPuan programlarından yararlanırsınız.

HSBC Bankası'nın ürünlerini incelemek için tıklayın »

HSBC Advantage Başvuru 

Hesapkurdu kredi kartı sayfasını kullanarak HSBC Advantage ürününü diğer bankaların kredi kartı seçenekleri ile karşılaştırabilir, kendinize hitap eden kredi kartı ürününü seçtikten sonra anında başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz. Kredi Kartı karşılaştırma sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayın »


"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan