American Express Card

American Express dünyanın en prestijli kredi kartlarından kabul edilmektedir. Çünkü, en iyi indirimlere American Express Card ile sahip olursunuz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, restoran, konaklama, araç kiralama, spa, ve alışveriş ödemelerinizde ayrıcalıklara yıl boyunca American Express Selects ile ulaşabilirsiniz. American Express'in geleneksel ödül programı Membership Rewards ile tüm harcamalarınızdan puan kazanırsınız. Harcamanızı hangi ülkede, sektörde ya da firmada yaptığınız farketmez.

Alışverişlerinizde ve yurt dışı seyahatlerinizde American Express Card'ınızı kullandığınız taktirde, yaşayabileceğiniz her türlü sorunu kartınız çözer. Aracınız yolda kaldığında, cep telefonunuz çalındığında ya da cüzdanınız yurt dışında çalındığında, uçağınız ya da bagajınız geciktiğinde kendinizi her zaman güvende hissedersiniz.

Seyahat organizasyonundan, transfere, etkinlik ve spor biletlerinden, araç, yol, ev yardım gibi hizmetlere kadar her şey ile American Express uzmanları ilgilenir. Tek bir numaradan tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz.

Bankaların American Express Card Programı Kredi Kartları

Garanti Bankası

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

En çok harcama yaptığınız kategoriyi seçin