Konut Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

TEB'den %0,99 Faiz Oranı ile Konut Kredisi Fırsatı

Güncelleme: 26.10.2015
TEB'den %0,99 Faiz Oranı ile Konut Kredisi Fırsatı

Konut kredisi faiz oranlarının geçtiğimiz haftayla beraber %1’in altına düştüğünü haberlerimizde duyurmuştuk. Kredi başvurusunu Hesapkurdu üzerinden gerçekleştiren ve İstanbul ve Kocaeli’nde oturan ziyaretçilerimiz hayallerindeki eve %0,99 faiz oranı ile ulaşıyordu. DD Mortgage’nin sunduğu bu fırsat bir başka anlaşmalı olduğumuz banka olan TEB ile tüm Türkiye’ye yayıldı. Hesapkurdu ile yapacağınız kredi başvurusunda artık %0,99 faiz oranı fırsatından yararlanabilirsiniz.

5 yıl vadede %0,94 ile Türkiye’nin en uygun faiz oranını sunan Hesapkurdu, 10 yıla varan vade seçeneklerinde de %0,99 ile kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor. Türkiye Ekonomi Bankası’nın Hesapkurdu’na özel sunduğu kredi teklifinin detayları şöyle:

  • Toplam masraf ve komisyon ücreti: 1.000 TL
  • Ekspertiz ücreti: 600 TL
  • İpotek masrafı: 200 TL
  • Yaptırılan sigortalar: DASK, Konut ve Ferdi Kaza

1.428 TL Aylık Taksitle Hayalinizdeki Eve Ulaşın

Yılın en uygun konut kredisini hazırlayan Hesapkurdu %0,99 faiz oranı ve 10 yıl vadede 1.428 TL aylık taksit imkanı ile hayalinizdeki eve daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Hesapkurdu, internette bulabileceğiniz en uygun konut kredisi tekliflerini sizlerle buluşturur. Hesapkurdu’na yapacağınız kredi başvurusu sonrası, banka ve müşteri özelinde internette sunulandan daha uygun oranlarda kredi teklifi alabilmek mümkün olabilir. Hayalinizdeki evi alırken en doğru bankayı seçmek ve tamamen ücretsiz ve bankalardan bağımsız danışmanlık hizmeti almak için Hesapkurdu adresindeki başvuru formunu doldurmanız yeterli.

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan