Konut Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

Haftanın Özeti: Faizler Düşüyor! (19 – 25 Mayıs 2014)

Güncelleme: 26.10.2015
Haftanın Özeti: Faizler Düşüyor

Hesapkurdu, sektördeki bireysel finansman konusuna giren tüm gelişmeleri sizlerle buluşturmaya, en faydalı rehber başlıklarını sunmaya devam ediyor. Bundan sonra yeni bilgi kaynağınız hesapkurdu.com/bilgi adresinden bir önceki haftanın özetini başlıklar halinde görebilir, kaçırdığınzı haberleri anında okuyabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta faiz oranlarında oldukça hareketli saatlerin yaşandığı günlere tanık olduk. Merkez Bankası yaptığı PPK toplantısında faizlere ilişkin kararlarını açıklarken piyasalar bu toplantı sonrası oranlarını aşağı yönde revize etti. Konut kredisinde 10 yıl vadede faiz oranları %0,99 oldu. Öte yandan emlak vergisi ilk taksidinin son ödeme tarihi yaklaşıyor. 1 Haziran’da sona erecek ödemelerden kimler muaf, kimler değil merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. İşte 19-25 Mayıs hafasında sizler için hazırladığımız rehber, haber ve liste yazılarımız:

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan