KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Haftanın Özeti: Erken Ödeme Cezası Düşüyor (2-8 Haziran)

Güncelleme: 21.11.2017

Hesapkurdu, sektördeki bireysel finansman konusuna giren tüm gelişmeleri sizlerle buluşturmaya, en faydalı rehber başlıklarını sunmaya devam ediyor. Bundan sonra yeni bilgi kaynağınız hesapkurdu.com adresinden bir önceki haftanın özetini başlıklar halinde görebilir, kaçırdığınızı haberleri anında okuyabilirsiniz.

Faiz indirimlerinin gerçekleştiği bir haftayı daha geride bıraktık. Hesapkurdu, ziyaretçilerine özel sağladığı piyasanın en uygun şartlarını hafta içerisinde duyururken, hazırladığı rehber yazılarla da sizleri yönlendirmeye devam etti. 5 yıl vadede %0,91 faiz oranının duyurulduğu bu haftanın diğer önemli gelişmeleri de yeni tüketici yasası ile ilgiliydi. Erken ödeme cezasındaki son kararlar sizler için incelendi, faizlerdeki düşüşün piyasaya olan etkileri araştırıldı ve konut satın almadan önce mutlaka okumanız gereken 3 yazı yayınlandı. İşte 2-8 Haziran haftasında öne çıkan başlıklar:

Hesapkurdu'na Özel %0,91 Faiz Oranı

Erken Ödeme Cezası Düşüyor!

10 Adımda İnternetten Kredi Araştırmak

Evinizi Satarken Vergi Ödeyecek misiniz?

Ev Alırken Planlama Yapmak

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan