KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Borsa İstanbul Özel Pazar’ın En Hızlı Büyüyen 2. Girişimcisi Hesapkurdu Oldu

Güncelleme: 03.12.2015

Aynı zamanda Endavor girişimcisi de olan Hesapkurdu, geçtiğimiz aylarda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde düzenlenen Türkiye Hızlı Büyüyen 100 şirketi arasında 2011-2013 döneminde satış gelirlerini %1.043 büyüterek 7. Sırayı almıştı. Borsa İstanbul Özel Pazar töreninde ise Hesapkurdu, 2014 Yılı En Hızlı Büyüyen İkinci Yeni Girişim Şirketi Ödülü’nün de sahibi oldu.

Borsa İstanbul Özel Pazar Ödül Töreni

Girişimcilerin ve büyüme potansiyeli olan şirketlerin halka açılmaksızın yatırımcılarla buluştuğu Borsa İstanbul Özel Pazar’ın faaliyete başlamasının birinci yıldönümü ve Global Girişimcilik Haftası’nın resmi açılışı Borsa İstanbul’da yapıldı.

Törene Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç, Habitat Derneği ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi Başkanı Sezai Hazır, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Sina Afra, Aslanoba Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba tören kapsamında gerçekleştirilen panelde ana konuşmacı olarak yer aldı. 

Borsa İstanbul Özel Pazar’ın birinci yıldönümü ve Global Girişimcilik Haftası kapsamında ayrıca bir de Türkiye yatırım ekosistemini ele alan bir panel düzenlendi. Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Didem Alton’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Girişim Sermayesi Ekosistemi: Acemilikten Ustalığa Doğru Adım Adım” paneli düzenlendi.

İşte Borsa İstanbul Özal Pazar’dan 2014 Yılı için Ödül Alan Yeni Girişimler:

Marka 
Şirket Ünvanı
Ödül
BEEO & APIHEAL
SBS Bilimsel Bio Ltd. Şti.
En Hızlı Büyüyen Yeni Girişim Şirketi Ödülü
HESAPKURDU
Konut Kredisi Com Tr Dan. A.Ş.
En Hızlı Büyüyen 2. Yeni Girişim Şirketi
WORDEGO
Metin Madenciliği Yaz. A.Ş.
En Hızlı Büyüyen 3. Yeni Girişim Şirketi
"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan