Konut Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

10 Yıl Vadede %0,99 Faiz Oranı Fırsatı

Güncelleme: 05.05.2016
10 Yıl Vadede %0,99 Faiz Oranı Fırsatı

Konut kredisinde faiz oranları yaza girilen bu dönemde düşüş yaşamaya başladı. Bankalar oranlarını aşağı yönde revize ederken hayalindeki evi krediyle almak isteyen tüketiciler de bu fırsatı kaçırmamak istiyor. Oranlarını %1’in altına indirine ilk bankalardan biri DD Mortgage. İlk evini alacak, İstanbul/Kocaeli şehirlerinde ikamet eden Hesapkurdu ziyaretçilerine özel faiz oranlarını %0,99 olarak güncelleyen bankanın kredi teklifinin detayları ise aşağıda.

Aylık faiz oranı %0,99 olan kredide maksimum vade 180 ayken minimum vade 6 ay olarak belirleniyor. Konutunuza biçilen ekspertiz değerinin ancak %75’ine kadar olan kısmını bu kredi teklifinde kullanabiliyorsunuz.

Kredi başvuru sürecinde ve kredinin kullandırımı için oluşan masraflar ise şöyle:

Toplam Masraf

1.485 TL

Toplam Komisyon ve Dosya Masrafı

495 TL

Ekspertiz Masrafı

495 TL

İpotek Masrafı

495 TL

DD Mortgage’nin Hesapkurdu’na özel sunduğu bu kredi kapsamında Hayat ve ferdi kaza sigortaları, DASK ve konut sigortası yaptırılmaktadır. Hayat ve ferdi kaza sigortalarında banka kredi başvurunuzu takiben size araştırdıktan sonra bir fiyat söyleyecekken, DASK ve konut sigortalarında 100 m2 büyüklüğünde daireler için sırasıyla 100 TL ve 120 TL ücret talep edilmektedir. Bu ücretler evin büyüklüğüne göre değişebilmektedir.

Bu özel fırsatı kaçırmamak ve uygun faiz oranlarında hayalinizdeki eve ulaşmak için hemen hesapkurdu.com’u ziyaret edin ve formu doldurun. Uzman mortgage danışmanlarımız size gün içerisinde arayacak ve tüm süreç boyunca size yardımcı olacaklar.

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan