}

İş Bankası Sağlık Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Sağlık Sigortası, sigorta süresi boyunca, sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı oluşacak tedavi masraflarını poliçede yazılan miktar dâhilinde karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış sigorta çeşididir.

İş Bankası Sağlık Sigortası kapsamında müşterilerine 3 farklı seçenek sunuyor. Bu seçenekler:

İş'te Nefes Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası Ürün Paketleri

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

İş'te Nefes Sağlık Sigortası: Acil sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmanız durumunda, acil cerrahi ve acil dâhili yatış, oda-yemek-refakatçi, yoğun bakım ve ambulans hizmetleri teminat altına alınmaktadır. Ayrıca bu pakette yoğun bakım teminatında herhangi bir gün sınırlaması da yok.

İş’te Nefes Sağlık Sigortası’nda sağlık beyanında bulunulma zorunluluğu yoktur.

Sağlık Sigortası Ürün Paketleri: 

İş’te Bir Nefes: Acil durumda karşılaşılacak acil cerrahi yatış, acil dâhili yatış, oda-yemek-refakatçi, yoğun bakım ve ambulans giderlerini kapsamaktadır. Yıllık 125 TL prim ödeyerek toplam 10.000 TL teminatlı ‘İş’te Bir Nefes’ sağlık sigortası paketine sahip olabilirsiniz.

İş’te Özel Bir Nefes: İş’te Özel Bir Nefes sağlık sigortası paketinde ise, 30.000 TL teminat tutarı mevcut olup aynı tedavi giderleri için yıllık toplam 200 TL prim ödenmektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: "Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ürünü ile sigortalıların, sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarına için muayene, tetkik ve tedavi giderlerini poliçede belirtilen teminatların kapsamı ve limitleri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) geri ödeme kuralları ve Özel Şartlar dahilinde karşılar. 

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününde yatışlı plan ve yatışsız plan olmak üzere iki farklı bulunmaktadır.

Diğer Bankalar

Akbank Halkbank TEB
Anadolubank HSBC Vakıfbank
Burgan Bank ICBC Turkey Yapı Kredi
DenizBank ING Bank Ziraat Katılım
Garanti Bankası QNB Finansbank