}

İş Bankası Ferdi Kaza Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Ferdi Kaza Sigortası, sigorta süresince beklenmedik bir kaza sonucunda sigortalının kendi iradesi dışında hayatını kaybetmesi veya kalıcı bir sakatlığa maruz kalması durumunda, sigortalının ve sevdiklerinin hayatlarını rahatça sürdürebilmelerini sağlayan sigorta çeşididir.

Bu kapsamda hazırlanan İş Bankası Ferdi Kaza Sigortası ürün paketleri ise;

İş’te Koruma

İş’te Özel Koruma

İş’te Maksimum Koruma

İş’te Koruma: Bu paket ile kazaların yanı sıra, deprem, sel, yer kayması ve terör olayları da teminat altına alınmaktadır. Sürekli sakatlık durumunda sigortalıya, yaşam kaybı durumunda ise yasal varislerine tazminat ödemesi yapılmaktadır.

Yıllık Prim Tutarı: 90 TL

İş’te Özel Koruma: Bu paket ile ölüm ve sürekli sakatlık teminatlarının yanı sıra, İş’te Özel Koruma paketi kapsamında tedavi masrafları karşılanırken, Anadolu Hizmet Ferdi Kaza Ferdi Yardım Hizmet Paketi ile doktor veya ambulans gönderimi, tıbbi ve hukuki danışma, vb. hizmetlerden faydalanılabilmektedir.

Yıllık Prim Tutarı: 216 TL

İş’te Maksimum Koruma: Bu paket ile ölüm ve sürekli sakatlık teminatlarının yanı sıra, İş’te Maksimum Koruma paketi kapsamında tedavi masrafları karşılanıyor.  Anadolu Hizmet Ferdi Kaza Ferdi Yardım Hizmet Paketi ile doktor veya ambulans gönderimi, tıbbi ve hukuki danışma, vb. hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca; Anadolu Hizmet Konut Yardım Hizmet Paketi ile tesisat, elektrik masraflarınızın karşılanması gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yıllık Prim Tutarı: 360 TL

Diğer Bankalar

ABank Halkbank TEB
Akbank HSBC Türkiye Finans Katılım Bankası
Albaraka Türk ICBC Turkey Vakıfbank
Anadolubank ING Bank Yapı Kredi
Burgan Bank Kuveyt Türk Ziraat Bankası
DenizBank Odeabank
Garanti Bankası QNB Finansbank