Kablonet İnternet Paketleri

Güncelleme: 17.02.2021 Yayımlama: 05.04.2018 | Okuma Süresi: 1 dk.
Kablonet İnternet Başvurusu

Kablonet İnternet Nedir?

Kablonet, kablo TV altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir modem aracılığıyla telefon hattına ihtiyaç duymadan internete bağlanmanızı sağlayan bir sistem olarak biliniyor. Günümüzde Uydunet olarak bilinen Kablonet (KabloInternet), KabloTV ağlarının bant genişliği ve iki yönlü iletişimde altyapı üstünlüğüyle internet, data ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıya sahip olduğu söyleniyor.

Kablonet’te Hava Şartlarına Göre Yavaşlama Olmaz 

Kablonet’te internet erişimi kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirildiğinden, internet hızınız ve ping süreleriniz mesafe ya da kötü hava şartlarından etkilenmez. Fiber altyapıya sahip olmayan sistemlerde mesafe uzadıkça internet hızınız kalitesizleşiyor ve ping sürelerinde artma meydana geliyor.

Kablonet, kablo internet bağlantınız, kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştiriliyor. 25 şehirde kablo TV hattı üzerinden internet hizmeti veriliyor. Kablo TV şebekesi olmaksızın Kablonet ve Teledünya gibi Türksat AŞ'nin diğer hizmetlerinden faydalanamıyorsunuz.

Kablonet Altyapısının Bulunduğu İller

Adana
Ankara
Antalya
Balıkesir
Bolu
Bursa
Denizli
Edirne
Eskişehir
Erzincan
Erzurum
Gaziantep
İstanbul
İzmir
Karaman
Kocaeli
Konya
Manisa
Mersin
Samsun
Tekirdağ
YalovaZonguldakKayseri

Kablonet İnternet Paketleri

Kablonet’te sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 1 Mbps den 20 Mbps’ye kadar hız alternatiflerinden herhangi birini tercih ederek en uygun ücrete ister sınırsız, ister kullandığın kadar öde internet tarifelerinden yararlanabiliyorsunuz. Kullandığın kadar öde tarifelerinde yalnızca kullandığınız data miktarına göre ödeme yapıyorsunuz. 

Kablonet, iki yönlü işlemlerinizi eş zamanlı olarak hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kablonet'te seçtiğiniz hız gerçek hız olarak adlandırılıyor. 

Kablonet ve diğer tüm internet sağlayıcısı şirketlerin güncel internet kampanyaları için internet bağlantısı sayfamızı ziyaret edin. 

Kablonet İptal İşlemleri

Kablonet aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal ettirebiliyorsunuz. İptal sırasında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nca belirlenen kurallar çerçevesinde taahhüt cayma bedelleri faturanıza yansıtılıyor.

Kablonet İnternet Müşteri Hizmetleri

Adres: Yağlıpınar Mah. Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı / Ankara

Tel: 0 312 925 70 00 

Fax: 0 312 925 70 01

Müşteri Hizmetleri: 126 ve 0 850 804 4444


Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et