HesapKurdu logo

Sınırsız İnternet

Güncelleme: 27.09.2021
Yayımlama: 05.04.2018
Paylaş
İçindekiler

Sınırsız İnternet Nedir?

Sınırsız internet, kullanımında herhangi bir üst limit olmayan ancak adil kullanım kotasının (AKK’nin) aşılması durumunda verilen internet hızında belirli bir oranda yavaşlama olan internet paketleri veya kampanyalarıdır. 

Öte yandan asıl sınırsız internet, hem internet kullanımında bir limit olmayan hem de adil kullanım kotası uygulanmayan internet paketlerdir. Şu anda bu internet paketleri nispeten biraz pahalı olsa da neredeyse tüm internet sağlayıcılarında bulunuyor.

İnternet Kampanyaları

Sınırsız İnternet Kampanyaları

Sınırsız internet kampanyaları; internet sağlayıcıları tarafından, en iyi interneti en uygun fiyata almanızı sağlamak için oluşturulan kampanyalar olarak adlandırılıyor. Sınırsız internet kampanyalarının içeriğinde yalnızca internet hizmeti olabileceği gibi, TV yayını ve ev telefonundan ücretsiz konuşma hizmeti de dahil olabiliyor.

En Uygun İnternet Paketleri:


ŞirketPaketHızAdil KullanımTaahhüt Süresi
Millenicom İnternet PaketiPrestij Paket100 Mbps
LimitsizYok
Millenicom İnternet Paketi
Taahhütsüz,Özgürüm İletişim
35 MbpsLimitsiz
Yok
Turknet İnternet PaketiTaahhütsüz Özgür İletişim
100 MbpsLimitsiz
Yok
Kablonet İnternet PaketiEğlenceli Kampanya
25 MbpsLimitsiz24 ay

Diğer tüm paketleri göster

Sınırsız İnternet Paketleri

Limitsiz internet kullanım hakkı veren sınırsız internet paketleriyle, paket içeriğinizin adil kullanım kotasına kadar yüksek hızla internet kullanabiliyorsunuz. Adil kullanım kotasını aştıktan sonra ise standart internet hızında sınırlar olmadan internetinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Sınırsız İnternet Fiyatları

Sınırsız internet fiyatları, sağlayıcı şirkete ve internetin hızına göre değişiklik gösterebiliyor. Sınırsız internet için aynı sağlayıcı farklı fiyat sunabiliyor. Bunun sebebi ise internetin hızı, internet kullanım hakkınız limitsiz olsa dahi bağlantı hızınız ödediğiniz ücrete göre farklılık gösteriyor. Güncel sınırsız internet fiyat bilgisi için ise İnternet Bağlantısı sayfamızı inceleyim

İnternet servis sağlayıcı şirketler de bu yeni döneme ait farklı paket stratejilerini devreye sokmaya başladı. Bu yeni paketlere göre yeni abone olacak kullanıcılara, AKK kota alternatifi sunuluyor.

Aboneliğiniz eskiyse AKN kapsamında hızınız düşürülerek, aynı paket ücreti üzerinden internet bağlantınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 

Sınırsız İnternet Cep Telefonlarında Var mı?

Bazı operatörler bu imkânı kullanıcılarına sunuyor. Aboneler cep telefonlarından da sınırsız bir şekilde internete girme olanağı bulabiliyor.

“Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com‘a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orijinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür.”

Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Yazara Soru Sor

Adres: İçerenköy Mah., Değirmen Yolu Cad. Nuh Plaza 37/2 34752 Ataşehir/İstanbul
MERSİS Numarası: 0577050290800014
Tel: 0(216) 570-0707 E-posta: bilgi@hesapkurdu.com

Hesapkurdu logo

Copyright © 2021 - Konut Kredisi Com Tr Dan. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.