HesapKurdu logo

D-Smart İnternet Paketleri

Güncelleme: 27.09.2021
Yayımlama: 04.04.2018
Paylaş
İçindekiler

D-Smart nedir?

D-Smart, Doğan TV Holding bünyesinde 2007’den bugüne kadar faaliyet gösteren, dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır.

Tüm internet sağlayıcısı şirketlerin güncel internet kampanyaları için internet bağlantısı sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca sınırsız internet hakkında daha detaylı bilgi için sınırsız internet yazımızı inceleyin. 

D- Smart Güvenli İnternet Nedir?

D-Smart güvenli internet hizmeti, ailenizi internette ulaşmasını istemediğiniz içeriklerden koruyan ücretsiz ve kullanımı kolay bir sistem. Bu sistemde;

  • Bilgisayarınıza yazılım yüklemenize gerekmiyor.
  • Size aile profili ve çocuk profili olmak üzere iki alternatif sunuluyor.
  • İstediğiniz zaman güvenli internet hizmetini alabiliyor ve istediğiniz zaman profilinizi değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda dilediğinizde bu hizmetten vazgeçebiliyorsunuz.

D-Smart Profilleri 

Aile Profili

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca işletmecilere gönderilen aile profiline ait listedeki alan adı, alt alan adı, IP adresi ve portlara abonenin erişiminin sağlanmadığı profil anlamına geliyor. Kumar, uyuşturucu, fuhuş, müstehcenlik, şiddet, terör, dolandırıcılık, zararlı yazılım gibi kategorilerdeki siteleri engelleyen bir profldir.

Çocuk Profili

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nca işletmecilere gönderilen, çocuk profiline ait listedeki alan adı, alt alan adı, IP adresi ve portlara abonenin erişiminin sağlandığı profil anlamına geliyor. Pedagoji, sosyoloji ve psikoloji alanlarında uzman akademisyenlerin yer aldığı bir komisyon tarafından belirlenen kriterlere uygun kategorilerde yer alan sitelere erişilebilen profil… Çocuk profili ile eğitim, ödev, bankacılık uygulamaları, alışveriş, müzik-oyun-eğlence, haber, e-posta, resmi ve kamu siteleri, tatil, özel şirketler, eğitim kurumları, e-devlet gibi birçok farklı siteye erişebiliyorsunuz.

D-Smart İptal işlemleri

Satış formu ve taahhütnamenin herhangi bir sebeple feshi ya da sona ermesi durumunda eğer varsa aboneye mülkiyeti muhafaza kaydıyla teslim edilen, modem dahil tüm donanımın 7 gün içinde yetkili satıcı veya bayilere iade edilmesi gerekiyor. Aksi bir durumda donanım bedeli abonenin adına faturalanacak olup, eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, kablolu modem için 30 TL, kablosuz modem için 75 TL, VDSL modem için 180 TL donanım bedelinin ödenmesi gerekiyor. Aynı zamanda modem ile beraber teslim edilen ekipmanın da iade edilmemesi halinde, adaptör için 10 TL, ethernet kablosu için 1 TL, telefon kablosu için 1 TL, splitter için 2 TL ücret aboneye faturalandırılıyor.

D-Smart Abone Numarası Değişiklik

Tarife değişikliği yapıldığı takdirde abone numarası değişmiyor. Nakil işleminde yeni adres/telefon numarasına taşınma yapıldığından dolayı abone numarası değişiyor. Abone numaranıza da online işlemlerden ulaşabiliyorsunuz.

İnternet tarifenizi değiştirmek için talebinizi online işlemler iletişim formu üzerinden ya da D-Smart Müşteri Hizmetlerinden iletebiliyorsunuz.

Nakil veya tarife değişikliğini gerçekleştirdiğiniz ay içinde kota miktarınız kısıt hesabı uygulanarak hesaplanıyor.

İptal Dilekçesi Nasıl Ulaştırılıyor?

PK:138 Şişli İstanbul adresine gönderebilir veya bayilere şahsen teslim edebilirsiniz. Aynı zamanda faks yoluyla da gönderebilirsiniz.

D-Smart İnternet Müşteri Hizmetleri

Adres: Doğan Tv Center, 100.Yıl Mahallesi, Melda Sk. No:1, 34204 Bağcılar İstanbul

Telefon:

D-Smart Abonesi: 0850 266 0266

Abone Değilseniz: 0850 266 0000

Faks: 0212 478 04 44 - 0212 478 03 02

E-posta: info@dsmart.com.tr

“Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com‘a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orijinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür.”

Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Yazara Soru Sor

Adres: İçerenköy Mah., Değirmen Yolu Cad. Nuh Plaza 37/2 34752 Ataşehir/İstanbul
MERSİS Numarası: 0577050290800014
Tel: 0(216) 570-0707 E-posta: bilgi@hesapkurdu.com

Hesapkurdu logo

Copyright © 2021 - Konut Kredisi Com Tr Dan. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.